Kahve Falı Bakılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
resim 1

resim 2

resim 3

resim 4

sıra geldi fincanıma :D:D

niyetim sözlüm işten ayrılmıştıda iş hayatı ile ilgili bişeyler görünüyor mu ve de bizimle ilgili neler var neler :D:D

Öncelikle merhabalar fırtınacım...

**Maşallah kalbin pek bir temiz çıkmış :)Hatta fazlasıyla temzi canım :DNeyse olduğu kadar bakıcam artıkın..Ayrıca aşırı yukardan çektiğin için resimlerde pek seçilmiyo hahaha

**4-5 kişi toplanmışsınız bir haber bekliyosunuz canım.Aranızada konuşuyosunuz ne olacak ne bitecek diye.Beklediğiniz haber ziyadesiyle geliyor canım hem de kocaman bir haber.Sanırım bu haber sözlünden geliyor yeni bir iş bulmuş olabilir ya da sözlüne bir yerlerden iş için haber gelecek olabilir.

**Canın sıkılmış sanırım bu işten ayrılma durumuna yüreğin kabarmış ama bundan başka da sıkıntın yok falın tertemiz çıkmış canım :)

**Şu an mutsuz da olsan geleceğin parlak ,mutlu olacaksın gibi görünüyor.

**Canım fincanını süzmemişsin o yüzden bişi söyleyemeyeceğim.Hakkında hayırlısı olsun inşallah...

**Sevgiyle kal...

scaled.php
scaled.php

scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
şimdi oldu mu kızım , gönderdiğim resimler bunlardı
teşekkür ederim yavrum

Merhabalar teyzecim

**Resimler sıraları belirtilmediğinden karışık olmuş biraz ama ben yine de düzgün yorumlamaya çalışacağım...

**İlk gönderdiğiniz resimden başlarsak kafanızdan geçen 2 tane düşünce var ve bu iki düşünce aynı konuyla ilgili.Konuyu bilemiyorum tabi siz bilirsiniz...Yaknız düşüncelerin ikisinin de önü açık biri sadece belirsiz şu anda ama iki düşünceniz de gerçekleşecek gibi.Bunun için bir de dua edeniniz var.

**Teyzeciğim nasipleriniz sürü olmuş başına da bir çoban geçmiş kaval çala çala geliyor.Maşallah öyle kısmetlisiniz ki.Bir bereket bir bolluk görüyorum rabbim hayırlısını versin inşallah.Büyük ve güzel haberler görüyorum falınız çok güzel.

**Sıkıntınız varmış ama atmışsınız kalbinizden o sıkıntıyı.Aydınlık görünüyor.Ya da atacaksınız en yakın zamanda.Şu anda biriktiriyorsunuz sanırım gözyaşlarınızı içinize atıyorsunuz ama hiç merak etmeyin rahata erecek sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

**Daha önce de dediğim gibi bir dua edeniniz var.Bu kişi hanenizden birisi.Ölmüşse babanız olabilir ya da eşiniz.Ölmemişse ikisine de allah uzun ömür versin ama muhakka ki bir dua eden ölmüşünüz var siz de onları duasız bırakmayın.Tabağınız desenli olduğu için pek seçemiyorum ama gördüklerim bu kadar inşallah yeterlidir.

Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin teyzecim..

Sağlıcakla kalın...

Merhabalar falınıza bakıyorum ama o kadar silik çıkmış ki çok net eyler söyleyemeyeceğim..

**Uzaklardan gelicek birini bkliyorsunuz ama gelecek gibi oluyor son anda vazgeçiyor.Öyle durmuş yolunu gözlüyorsunuz ama daha gelmeyecek gibi görünüyor...

**Bir nasip görünüyor size bu maddi bir şey elinize bir para geçecek olabilir.İnanın o kadar zor seçiyorum ki falınızı.

**iki düşmanınız başbaşa vermiş sizi çekiştiriyorlar aman ha çevrenize dikkat edin.

**Aydınlık tertemiz bir yüreği olan birini görüyorum o kadar bariz çıkmış ki.Bu kişinin kalbiyle sizin kalbiniz bir ama o kişinin size beslediği aşk mı diyeyim artık sevgi mi öyle saf tertemiz bir sevgi ki.Sanki o sizin diğer yarınız.Eğer çevrenizde böyle biri yoksa ytakın zamanda karşınıza çıkacak.

**Onun hayatınıza girişiyle sıkıntılarınız da yavaş yavaş dağılıyor.Rabbim hakkınızda hayırlısını versin...Bana kalırsa bu kişi kumral ya da sarışın olabilir tam seçemediğim i,çin karar veremiyorum.

**Aslında yazmak istemiyorum ama bir cenaze görünüyor sanırım evde yatalak bir hastanız falan mı var bilemiyorum ama .İnşallah ben yanlış görüyorumdur.Ya da cenaze değil de birisi hastalanıp yataklara düşüyor olabilir.O kişi her kimse onun iç.in bolca dua edin sizin dualarınıza ihtiyacı var.

**Dileğiniz her neyse olacak gibi ama çok zor .Yani uzunca bir süre alacağa benziyor.

Benden bu kadar inşallah hakkınızda hayırlısı olur.

Sevgiyle kalın...

**

merhaba canım bu falı acemice yaptım sanki hiç içmemiş fal baktırmamış gibi :hhh:
ilahi baksen söylemsen hala süzmediğimin farkında olamayacaktım :zuha:

yorumların için tşkkr ederim ağzına sağlık 15 gün sonra birdaha görüşürüz :kiss:

Merhaba Hayal bana da kahve falı bakabilir misin?
Ben 29 yaşındayım. erkek arkadaşımla şu sıralar ayrıyız ama görüşmeler devam ediyor. ben iş ve erkek arkadaşımla ilgili baktırmak istiyorum.
teşekkürler şimdiden yorumların için

Resim1
scaled.php

Resim 2

scaled.php

Resim 3
scaled.php

Resim 4
scaled.php

Kahve tabağı
scaled.php

umarım yüklenmiştir resimler güzel bir şekilde
tekrar teşekkürler

Ben 29 yaşındayım. erkek arkadaşımla şu sıralar ayrıyız ama görüşmeler devam ediyor. ben iş ve erkek arkadaşımla ilgili baktırmak istiyorum.

Resim1
scaled.php

Resim 2

scaled.php

Resim 3
scaled.php

Resim 4
scaled.php

Kahve tabağı
scaled.php

tekrar teşekkürler

:hasta:ama benim kahvem yorumlanmamış:(

Resim1
scaled.php

Resim 2

scaled.php

Resim 3
scaled.php

Resim 4
scaled.php

Kahve tabağı
scaled.php

tekrar teşekkürler

Öncelikle merhabalar gecikme için kusura bakmayın...

**İlk etapta 1 yol çıkmış falınızda.Bir bayan arkdadaşın ya da akrabanla beraber ki bu anneniz de olabilir bir yere gideceksiniz.Uzak bir yere.Nere olduğunu bilemiyorum ama yolunuz açık.Ha yanınızda bir de ufak çocuk var.Bir de nasibin var büyük bir nasip uzak bir yerden geliyor.Bu güzel haber.

**Erkek arkadaşının kafası çok karışık. düşüncesi var hangisini uygulayacağını bilemiyr.Sanırım ayrılığınız bu yüzden.Kalben seni istiyor ama beynen istemiyor olabilir.Srada kalmış gibi.Bunu çözmesi için biraz zamana ihtiyacı var.Onu fazla sıkıştırma kendi haline bırak.Ama çok da boşverme derim ben sana.

**İş konusunda yolun açık görünüyor.Geniş ve ferah.Yani sanırım istediğin şeyler gerçekleiyor.feraha ulaşacağın bir yola giriyorsun.Bu yolsa emin adımlarla ilerle.

**Eğer ki erkek arkadşınla barışırsanız seninle tek bir düşüncesi var .O da evlilik.Ama bir sorun var ki o da seni elinde tutmak istiyor sürekli.Hani evinde otursun çocuğuna baksın onu istiyor.Belki de sen bunu istemediğin için ayrıldınız.Bilmiyorum.Eğer işi boşverip de evinin hanımı olmaya karar verirsen erkek arkadaşın sana dönecek gibi görünüyor.

**Ama sen yine de dikkatli ol.herşeyi iyi öl. biç tart.Ona göre hareket et.fal dikkatli olmanı söylüyor.

**Evinize yeni biri geliyor .Çok çalışkan biri bu.Gelin mi alıyorsunuz bilmem.Akrabalarınızdan biri çok dedikoducu ve sizin evde olup bitenleri başkalarına yetiştiriyor ona karşı dikkatli olun..

Benden bu kadar umarım hakkınızda hayırlısı olur.Hoşçakalın...

konu kilitliydi tekrar açmışsın canım çok sevindim,ve hemen kahve içtim fotolarını yolluyorum:D eğer zahmet olmazsa falım fallansın:D

şimdiden çok çok teşekkür ediyorum,saygılar canım!!!!

9023c9.jpg

2rnkk7m.jpg

p64jn.jpg

vnlcwh.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri