Kahve Falı Bakılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu kilitliydi tekrar açmışsın canım çok sevindim,ve hemen kahve içtim fotolarını yolluyorum:D eğer zahmet olmazsa falım fallansın:D

şimdiden çok çok teşekkür ediyorum,saygılar canım!!!!

9023c9.jpg

2rnkk7m.jpg

p64jn.jpg

vnlcwh.jpg

Öncelikle merhaba Mucizem....

Öncelikle falında bütün yollar kalbine çıkıyor güzelim.Derdin, tasan ,üzüntün ,sıkıntın herşeyin kalbinle ilgili.O kadar çok kafana takıyorsun ki aşk konusunu ,falında bile bu çıkmış vallahi.

Seni düşünen tam tamına 6 adet beyfendi var canım.Ama bunların 6 sı da ne düşünür bilemem.Atıyorum biri senle evlenmeyi düşünür,biri ayrıldığın sevgilindir seni düşünür ah çeker,biri baban olabilir ne düşünür bilemem.Bu tarz yani.Ama tam tamına 6 kişi var ve bunların hepsinin kalbinde yeri olmuş ya da olacak.hepsi bi arada demiyorum ama bak :)

Bunların bi tanesi önüne taş koymuş.Yani başka yola sapmış.Yani nasıl diyim seni düşündüğü halde başka biriyle birlikte.Birisi çok heveslenmiş ama sen yüz vermemişsin ve o da ümidini kesmiş.

İçlerinden bitanesi tam kalbinde , ya da girecek kalbine.Hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun.

Dediğim gibi gönül işlerinden başka bişeyi sıkıntı etmemişsin kalbine her şey o kadar berrak ve net ki.Tertemiz :)Aman Allah başka dert vermesin :)

Bir de bi koruyucu meleğin var canım.Bu kişi bir arkadaşın ya da akraban olabilir bilmiyorum.Hatta belki de ölmüş bir akrabandır.Seni kötülüklere karşı korumak için elinden geleni yapıyor.Allah onu başından eksik etmesin.

Hanenizde sıkıntı üzüntü yok her şey berrak yalnız ufak bir gözyaşı var yani ufak bir sıkıntı oluyor ama çok hasar verici bir şey değil.Dileğin olacak Allah'ın izniyle ama dileğine ulaşman için önüne iki yol çıkacak.İkisi de götürüyor seni yalnız biri hızlı biri yavaş seçim sana kalmış.

Benden bu kadar tatlım bir daha ki falda görüşmek üzere.Rabbim herşeyi gönlüne göre versin :)Sağlıkla kal.

canım emeğine,ağzına,parmaklarına sağlık...
tekrar görüşmek üzere!!!!!! :D:D:D

Merhaba..
Bende bir fal delisi olarak kahve içtim :D hemen resimleri ekledim.. :) Umarım doğru çekebilmişimdir resimleri.. ( buarada meraktan içim içimi yiyor :D )
Çok çok çok teşekkür ederim şimdiden.. :)

Merhaba..
Bende bir fal delisi olarak kahve içtim :D hemen resimleri ekledim.. :) Umarım doğru çekebilmişimdir resimleri.. ( buarada meraktan içim içimi yiyor :D )
Çok çok çok teşekkür ederim şimdiden.. :)

Merhabalar öncelikle beklettiğim için özür diliyorum elimde olmayan nedenlerden dolayı oldu sebebi özel mesajda da açıkladım.

Falnızda ilk gözüme çarpan şey üzerinizdeki nazar oldu.Sizi çok kıskanan hatta sizi hiç çekemeyen ve yakın çevrenizde olan birinin gözü sürekli üzerinizde ve bu adeta içinize oturmuş.Hatta belki siz de bunun farkındasınız ama ihtimal vermiyorsunuz.

Çok karışık bir iç dünyanız var.hayal gücünüz çok geniş ve zihniniz bir o kadar kalabalık.Çevrenizde olan olayları zihninizde tartarken bire bir katıyorsunuz.Örneğin bulaşık yıkarken elinizden bardağı düşürdünüz ve kırıldı.Bunu normal bir olay olarak göremiyorsunuz.Hayıflanmaya başlıyorsunuz "Acaba çok mu sakarım,acaba bardak çok mu çürük,acaba birinin nazarı mı vardı da o çıktı,aman bu bardak takımdı takım bozuldu v.s.."Yani bir olayı öyle büyütüyorsunuz ki bu da ister istemez zihniziniz çok fazla yoruyor.

Gitmek istediğiniz bir yer ya da yapmak istediğiniz bir şey var ve bunun için önünüz açık.Yani istediğinz yolsa eğer gideceksiniz,yok yapmayı düşündüğünüz bişey varsa bunu gerçekleştireceksiniz.Bunun için size yakın çevrenizden(akrabanız da olabilir)2 kişinin yardımı dokunuyor.

Çevrenizde sarışın bir bayan varsa eğer bu bayana dikkat edin.Nedenini bilmiyorum ama siz dikkat edin :)

Ev ahalinizden adının içinde Y olan birisi uzunca bir yola gidebilir.Ya da ne bileyin evlenip evinizden çıkabilir.

Dilediğiniz bir şey var yalnız şu an önünde bir takım eneller var gibi görünüyor.Bu isteğinizin gerçekleşmesi için uzunca bir zaman var demek oluyor yani.

Görebildiklerim bu kadar Rabbim hayırlara vesile etsin...

Sağlıcakla kalın...

Bizim kizlarla demin kahve ictik, aklimdaydi herdefasinda icince sana resimleri yollamak kismet bugüneymis....hadi bakalim neyse halim ciksin falim :D

Unutmadan bardagi kaldirdigim zaman tabakdan ayrilmadi...

1.
sl273006.jpg

2.
sl273000.jpg

3.
sl273001.jpg

4.
sl273005.jpg

5.
sl273015.jpg

Simdiden cok tsk ederim, yazan ellerin bakan gözlerin ve yorumlayan diline saglik :D

Bizim kizlarla demin kahve ictik, aklimdaydi herdefasinda icince sana resimleri yollamak kismet bugüneymis....hadi bakalim neyse halim ciksin falim :D

Unutmadan bardagi kaldirdigim zaman tabakdan ayrilmadi...

1.
sl273006.jpg

2.
sl273000.jpg

3.
sl273001.jpg

4.
sl273005.jpg

5.
sl273015.jpg

Simdiden cok tsk ederim, yazan ellerin bakan gözlerin ve yorumlayan diline saglik :D

Merhaba canım :)Baya olmuş resimlerini koyalı keşke bir m atsaydın inan yeni gördüm :)Neyse geç olsun güç olmasın değil mi :)

Unutmadan yazdığın yorumun cevabını ilk vereyim :)Fincanın heme kalkmaması dilediğin bir şey varsa onun gerçekleşeceğine bir işarettir :)

Falına ilk gördüğüm şey yakın zamanda etraftan saygı gören değerli bir insanla tanışacaksın.Bu kişi sana çok büyük bir yardımda bulunucak bu yardım maddi ya da manevi olabilir bilemiyorum

Varlıklı birisiyle başbaşa bişey konuşaaksı ama çok önemli bir şey b.Bi iş görüşmesi olabilir,ya da bu kişi sana aşkını ilan edebili v.s. bnun gibi şeyler olabilir yani:)Ama başta da belirttiğim gibi bu kişinin arkası çok kuvvetli.Belki ailesi zengin belki de kendisi zengin.

Falında gördüğüm bütün şahısların birbiriyle bir bağlantısı var gibi ama hayırlısı olsun bakalım :)

Yakın zamanda hanenizde bir kalabalık olacak.Bir kutlama,bir cenaze(allah korusun!),bir toplantı yani herhangi birşey olabilir.Umarım hayırlısı neyse o olur canım.

Dileğin sana koşa coşa geliyor canım umarım en kısa zamanda ne dilediysen kavuşursun.

Sağlıcakla kal.Sevgilerimle...

Son düzenleme:
Ne önemi var canim, bakmissin ve cok güzel yorumlamissin cok tsk ederim yüregine saglik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri