kahve falı bakıyorum

HoshKız

Üye
Üye
kahve falı bakıyorum
kızlar kahve falı yapıyorum ısteyen olursa her gun üç kişiye bakabılırım eglence olsun maksat kahvelerınızı ıcıp resmını koyun en az 4 resım fala ınanma falsızda kalma:)

haa önemlimi degilmi bilmiyorum ama.. bir hafta önce erkek arkada$Imdan ayrildim, daha dogrusu o benden ayrildi.. güya onu cok fena bozmu$um..kötü davranmi$im..hmm :küstüm:

rojın rose Sana kocaman bir kuş çıktı başına bir talih kuşu konmuş gibi sanki .Şuanda çok sıkıntılısın çünkü fincan dibi kabarmış.Ama fincan ortası açık.Sıkıntınızdan kurtulacaksınız.Fincan ağzıda ferah görünüyor geleceğin çok temiz vede ferah çıktı.Birisiyle bir konu hakkında çok tartışacaksınız , inatlaşacaksınız ama sonunda haklı olduğunu anlayacak karşıdaki kişi ve sende özür dileyecek.Seni çok düşünen birisi mı var çevrende Çocuk takiyor sana senin için çok endişeleniyor. Ama seni de bu ilgi biraz sıkıyor. Çok dua ediyor senin için üzme onu sakın.Sana kaplumbağa çıktı canım ev yada evliliktir ya yeni ev değişeceksin yada evleneceksin sen.ama çok ferahlı istediğin kişiyle evleneceksin o kişi sana dönecek ya yeni eve yada evlilik var hadi hayırlısı.uzunca bir seyahat çıktı bu bir iş seyahatı çokta memnun kalacaksın canım.Nekadar laf kuruntu çıkmış sende sıkıntın yok ama çok kuruntuların var kafana çok takıyorsun birşeyleri.Çok güzel bir haber alacaksın ve bu haberden sonra biraz rahatlayacaksın ama merak etme. Fincanın işte böyle çıkmış canım hadi yıka bakalım şimdi de dileğin kabul olsun

Geri