kahve falı bakıyorum

Ablacım gerçekten sıkıntıdayım..Sevgilim benden ayrıldı üzerinden çok zaman geçmesine rağmen unutamadım.Çok iyi bir lisedeyim çalışkanım ama ders falan çalışamıyorum,sınava hazırlanıyorum üstelik..Falıma bakarsan çok sevinirim şimdiden çok sağol...

ben fala inanırım ama çok değil sonuçta kaderimiz yazılmış bazı insanlar bunu görebiliyor bunlardan biride benim annem bana ne derse çıkmıştır iyi veya kötü herşey olmuştur.

- - - Updated - - -

bazen çıkıyor ama

kahve fali

Benim kahve falima da bakarmisiniz
eger bakarsaniz cok sevinirim
bakarim diyorsaniz resim yükliyecem

Benim falıma bakarmızın bakarsanız cok sevinirim lütfen bana cevap verin resimleri buraya yüklerim o zaman

kızlar kahve falı yapıyorum ısteyen olursa her gun üç kişiye bakabılırım eglence olsun maksat kahvelerınızı ıcıp resmını koyun en az 4 resım fala ınanma falsızda kalma:)

kızlar kahve falı yapıyorum ısteyen olursa her gun üç kişiye bakabılırım eglence olsun maksat kahvelerınızı ıcıp resmını koyun en az 4 resım fala ınanma falsızda kalma:)
photo.php
photo.php
photo.php
Bir zahmet benimkisinede bakarsan cok sevinirim :) :)

Bakırkoy medyum okana fal baktırın tavsıye ederımmm fısıltım cafe adam harıka herseyı bılıyo

Bakırkoyde medyum okana fal baktırın tavsıye ederım adam herseyı bılıyo fısıltım cafede bakıyo numarasını paylasıyorum05375080780 arayın sok olucaksınız

Geri