kahve falında tavşan şekli

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kahve falında tavşan şekli
Kahve falı bakmayı çok seviyorum ve söylenenlere göre tutuyormuş da :) Geçen tavşan şekli çıktı tıkandım kaldım, hiçbirşey gelmedi aklıma , acaba tavşan nasıl yorumlanmalı kahve falında ?

Sayın misafirimiz,
Kahve Falında Tavşan Görmek Kısa süreli fakat mutlu bir ilişkiye delalet eder.Aynı zamanda kahve falında tavşan şekli çıkması yasak bir ilişkiyi işaret ile kedere,hüzüne işarettir.Tavşan yanında kadın şekli çıkarsa kadın tarafından aldatılmak erkek çıkarsa erkek tarafından aldatılmak olarak yorumlanır.

Bu aldatılma aşk veya maddi açıdan olabilir tavşanla beraber çıkan diğer şekillere bakılarak yorum yapılır.Kahve falınızda çıkan yavru tavşanlar ise memnun edici bir kazanca kavuşulacağına işarettir.Kahve falı bakarken koşan şekilde bir tavşan görmek arkadaşlarınızca oyuna geleceğinize işarettir.Çok iri kulaklı bir tavşan ise kahve falı bakanlarca dedikodu ile ilgili haberler alınacağına dair yorumlanır.Kahve falı bakarken tavşan görmek başka bir yoruma göre hareketli bir sürece girileceğini işaret etmektedir.

Tavşanın yanında köpek şekli çıkarsa bu ele geçen kısmetin başkası tarafından engelleneceğini ve kaybını sembolize eder.

Geri