Kahverengi Adet Kanaması Hakkın da Bilgiler

Merhaba mensiniz mevsim dönüşlerinden ötürü gecikmiştir. + Mensin başında sonunda kahverengi lekelenme olması normal bir durum.Çikolata kisti gebe kalmayı engeller ,tedavi edilirse gebelik elde edilir..

Ama bu sonunda deil daha ikinci ucuncu gününde o lekelerin normal oldugunu biliyorum ama bu koyu bildiginiz camur gibi leke

Kızlar benim de donem donem kahverengi adet kanamam oluyor. Bende de polikistik over var. Ben kahverengi adet kanamasını çikolata kistlerine bağlamıyorum. Her insan kendinin doktorudur derler ya ne zaman üşütsem adetim kahverengi oluyor ve biraz sancılı geçiyor. Tabi öncesinde yine kahverengi akıntı da oluyor. Diğer ay dikkat eğttimde normale dönüyor. Ayrıca kistler hamilelige engel değil emin olun ;) Tabi yine de doktora gitmenizde fayda var.

ben şu an mirena spiral kullandığım için öyle adet olmuyorum ama daha önce hep adetim çok koyu kahverengi resmen çamur gibi geliyordu çok fazla kan rengini bile görmüyordum özellikle adetimin ilk başında ve sonlarına doğru oluyor kahverengi lekeler doktorum o zaman enfeksiyona bağlı bunlar demişti. kendimi o kadar korusamda sürekli enfeksiyon yaşayan bir bünyem var kahverengi adet kanamasıda çok ağır kokuyor buda sıkıntı yaşatıyor

Merhabalar benim adetim daha yeni başladım ilk olduğum zaman kırmızı renkte kan geldi ama 1 ay geçtikten sonra kahverengi kahve telvesi şeklinde şeyler gelmeye başladı 3 gün geçip tekrar hep oyle oldu ve neredeyse 1.15 ay geçti ve 3 gün arayla hep oldu birsey olur diye çok korkuyorum nedeni ne olabilir suan kahve telvesile gibi değil kahverengi kan şeklinde geliyor cevaplarsaniz sevinirim.

selam canım adet kanaması zaten kahverengi lekelenmeyle başlıyor bu hepimizde olan bir durum . ama böyle sürekli kahverengi lekelenmen oluyorsa bence doktora gidip muayene ol mutlaka bir problem vardır. sebepsiz lekelenme olmaz.

Geri