Kahverengi Akıntı Neden Olur?

Merhaba ben 13 yaşındayım14 üme girmeye 4 ay kaldı hiç regl olmadım ilk önce altıma 1 hafta boyunca şeffaf beyaz biraz kokulu bir sıvı geldi hep geliyordu ondan sonra ilk defa az şeffaf kahverengi sıvı geldi acaba regl belirtisimidir:|

Merhaba muhtemelen ilk mensini oluyorsun.Tabi bunu anlamanın tek yolu bir kaç saat beklemek olucak.İlerleyen saatlerde lekelenme kanamaya dönüşücek.

Gunaydin beyza hanim. Bir sorum olacakti. Her yerde arastiriyorum renkli akinti olmasi hamilelikte bircok sknt yaratiyormus. Hem bebege hem anneye. Benim bu skntm epeydir var 2 gun snr 25 haftalik olacak melegim. Ancak bu akinti icin dr normal diyor hicbirsey yapmiyor. Zorla vagi hex diye bir fitil yazdi. Ama gecmedi cogaldi. Dr soruyorum benege gecmez onemsiz diyor hicbirsey yapmadan. Ama bloglarda yazilarda hep bakiyorum mutlak ama mutlak tedavi olmasi gerekiyor. Idrar kulturu vs diyor bunu nasil yapicam bilemiyorum. Saglik ocagi da idrar yollari temiz demislerdi ama bu sknt neden gecmiyor. Ustelik lavaboya gidince sag ve sol bole cekiliyor veya iceride bir tas var cikmaya calisiyor gibi aciyor ve arada sanki benegim cikcak gibi acili batmalarim oluyor. Dr onemsemiyor. Ve bircok degistirdim. Acaba napabilirim bu konuda lutfen yardimci olun dr ne gibi talep edebilirim. Gerci soleyince de birsey yapmiyor.be bilgili hasta istemiyoruz diyorlar. Suanda karnimin alt tarafinda genital bolgeye yakin sanci veya acima gibi birsey var. Gebelik yasi biyuk diye vermiyorlar kafayi yiyecehim napmaliyim yardim edin lutfen

Merhaba , gebelikte görülen lekelenmeler dikkate alınıp incelenmeli . Hekiminiz muayene sonucu herhangi bir sorun saptamamış.Gebelikte görülen şeffaf akıntı normal bir durum. Sarı , yeşil renkteki akıntılar enfeksiyon bulgusu taşır. Hekiminizden memnun değilseniz başka bir hekime görünebilirsiniz..

Zaten akintilarim renkli . muane etmiyorki. Bakiyor sole kac haftaliksin ve o hafta hangi test bar onu yapip yolluyor. Skntmi anlattigimda hicbirsekilde muane beya birsey yok. Sadece biz bisey veremeyiz . bircok sebebden dr degistiroyorum bu kacinci degistirosim ama kimse bir sey yapmiyor

Hatice hanım hekim muayene ettiği için durumu daha iyi değerlendirir. Belkide gerçekten hiç bir sorun yoktur. İçiniz rahat olmadığı için dediğim gibi başka bir hekime görünün. Hekim değiştirmenizin sınırlandırılması sakıncası yok.

Mrb bende düzensizlik var kahverengi gi akıntı gelıyo ve bazen kan gelıyo neden olabılir

Merhaba arkadaşlar ben 20 yaşındayım adetim her zaman düzenli değildi son birkaç ayda az çok düzene girdi ama adetime daha bi hafta var ve benim dün kahverengi bi akıntım başladı bu akıntı da böyle kum taneleri gibi küçük parçacıklar var ama kesinlikle adet pıhtıları gibi değil ve akıntı başlamadan üç gün önce karın kasık ve mide ağrısı başladı nerdeyse hiç yemek yiyemedim en son üç hafta önce ilişkiye girdik eşimle ve adetim Yeni bitmişti o zaman sizce neden oluyor bu? Yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz?????

Merhaba , ara lekelenme ve kanamaların nedeni ya hormonal ya da rahim kaynaklı bir sorundan dolayıdır.Durumunuzun nedeni ancak hormon tetkitlerinin yapılması ve hekim muayenesi ile netlik kazanır. Bunların dışın da gebelikten dolayıda küçük lekelenmeler olabilir. Durumunuz hakkında net bilgi edinmek için mutlaka hekime görünüp muayene olun.

Geri