Kahverengi akıntı sadece silinince bulaşan??

Gamze kkaya

Yeni Üye
Üye
Kahverengi akıntı sadece silinince bulaşan??
Merhaba adetime 5 gün var ve dün iç çamaşırımda damla şeklinde bi akıntı gördüm gece boyu hiç devamı ve ağrısı olmadı bugün hafif pembeyle karışık bi kahverengi yumurtlama akıntısı kıvamında akıntı silinince peçeteye geldi sol kasığımda çok ince bi sızı oluyor uzanınca sizce sökülemiyormuyum yoksa hamile iyim resim atmam doğru olurmu bilemedim atılıyorsa eğer atabilirim

Merhaba adetime 5 gün var ve dün iç çamaşırımda damla şeklinde bi akıntı gördüm gece boyu hiç devamı ve ağrısı olmadı bugün hafif pembeyle karışık bi kahverengi yumurtlama akıntısı kıvamında akıntı silinince peçeteye geldi sol kasığımda çok ince bi sızı oluyor uzanınca sizce sökülemiyormuyum yoksa hamile iyim resim atmam doğru olurmu bilemedim atılıyorsa eğer atabilirim
Belirtilerden yola çıkarak yorum yapmak doğru olmaz her ikiside olabilir adetinizde gecikme olursa hcg yaptırın

Regl dönemine girmiş olabilrsiniz. Regl dönemi 4-5 gün erken başlayabilir. Yada gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olabilir. Lekelenmeniz kanamaya dönüşmez ise gebelik testi yapın.

Geri