Kahverengi lekelenme yaşayanlar göğüslerimde ağrı var hamile miyim

• Konbuyu başlatan Kelsldlslls
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar görüşlerinizi yaşadığınız ağrı tamamen adetle alakalı zaten adet olmuşsunuz hamile olduğunuzu asla düşünmüyorum hamile değilsiniz

S

simayy222

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Merhabalar görüşlerinizi yaşadığınız ağrı tamamen adetle alakalı zaten adet olmuşsunuz hamile olduğunuzu asla düşünmüyorum hamile değilsiniz
merhaba bende 2 ay gecikmesiz 6 gün süren adet oldum ama diğer forumlarda hamileyken aylarca adet olanlar tanıdıkları olanlar falan bunlar mümkün mü nasıl olabilir böyle birşey

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya hamile iken adet olunma durumu çok ama çok nadir bir durum olmakla birlikte düşükte olsa böyle bir durum söz konusu

N

nilgünn2

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Ya hamile iken adet olunma durumu çok ama çok nadir bir durum olmakla birlikte düşükte olsa böyle bir durum söz konusu
. peki bu adet lekelenme şeklinde olan üstüne görme dedikleri mi yoksa ciddi ciddi 6 7 gün süren adet mi ben ikimizdede iç çamaşırı varken boşalma olmadan bir ilişki yaşadım temas olmadı boşalma da yok 2 aydır de 6 7 gün süren adet oldum ama hala korkuyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
nilgünn2' Alıntı:
. peki bu adet lekelenme şeklinde olan üstüne görme dedikleri mi yoksa ciddi ciddi 6 7 gün süren adet mi ben ikimizdede iç çamaşırı varken boşalma olmadan bir ilişki yaşadım temas olmadı boşalma da yok 2 aydır de 6 7 gün süren adet oldum ama hala korkuyorum
Boşalma olmadıysa nasıl hamile kalacaksın

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Zevk suyu iç çamaşırdan geçebilme ihtimali evet var ama bu çok düşük bir ihtimal ve zevk suyunun vajinadan süzülüp yumurtalıklara ulaşması gerekiyor

N

nilgünn2

Forum Okuru
ya özür dilerim bunaltıyorum biraz da bulmuşken sorayım ben de böyle iç çamaşırlı ilişki yaşadım yumurtlama günüydü tam zevk suyu geldi ama boşalma olmadı üstüne de 2 ay adet oldum hamileyken falan adet olanları okuyunca da korktum baya sizce daha ihtimal var mı