Kahverengi Lekelenme yaşayanlar hamile miyim

ByzanurA

Yeni Üye
Üye
Kahverengi Lekelenme yaşayanlar hamile miyim
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 9 aylık evliyim bebek istiyoruz ama şu zamanda kadar olmadı kendiliğinden. Doktora düzensizlik için gittiğimde kist olduğunu antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi ilaçları kullandım üzerinden 3 ay geçti bu ay ayın 26 sında adet görmem gerekiyordu ama ben 28inde adet gördüm ben kanama olacak diye beklerken iki gün süren kahverengi lekelenme oldu aranızdan böyle bi durumla karşı karşıya kalan var mı???? Ek olarak da benim geçen ayki adetim bitikten 10 gün sonra da böyle aynı bu şekilde bi kereliğine mahsus kahverengi bi leke gelmişti. Eğermiş yardımcı olursanız çok sevinirim ♥️♥️

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 9 aylık evliyim bebek istiyoruz ama şu zamanda kadar olmadı kendiliğinden. Doktora düzensizlik için gittiğimde kist olduğunu antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi ilaçları kullandım üzerinden 3 ay geçti bu ay ayın 26 sında adet görmem gerekiyordu ama ben 28inde adet gördüm ben kanama olacak diye beklerken iki gün süren kahverengi lekelenme oldu aranızdan böyle bi durumla karşı karşıya kalan var mı???? Ek olarak da benim geçen ayki adetim bitikten 10 gün sonra da böyle aynı bu şekilde bi kereliğine mahsus kahverengi bi leke gelmişti. Eğermiş yardımcı olursanız çok sevinirim ♥️♥️
Rica ederim bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise testi tekrar yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Hayır lekelenme adet olarak sayılmaz. Adet kanaması ilk gün lekelenmeyle başlar 2-3 gün yoğun olur 4-5. gün lekelenmeyle biter..
Anladımmm değerli bilgileriniz için çokkk teşekkür ederim Pazartesi günü yeniden idrar testi yapsam erken olmaz değil mi son ilişkinin üstünden 9 gün geçmiş oluyor adet tarihinden de 9 gün geçmiş oluyor yoksa hafta ortasını mı beklemeliyim en kesin sonuç için çünkü lekelenmenin 2. Günü idrar testi yaptım negatif çıkmıştı

Geri