Kalçamın üstüne boşaldı hamilemiyim çok korkuyorum

• Konbuyu başlatan Hamwgimkm
  • Başlangıç tarihi
bende boşalma yoktu vajinama değdi verne 20saat içinde hap aldım 16. Gun 20. Gun tets yaptım negatif olay üzerinde 6 gün sonra adetimi oldum 3 4 gün erken

Senin gibi 2- kişi daha vardı 2 ciyi olduktan sonra olmadı 3 cü olsun dersin kendini ikna etmeye bak
Merhaba ben 17 eylülde ella ertesi gün hapı içtim 7 ekimde de adet oldum. Ayın 13ünde adetim bitti ama kahverengi lekeler gelmeye devam etti bugün de sanki adetim yeni geliyormuş gibi kırmızı akıntı gelmiş. Acaba ilk adetim geldi sandığım ilaçtan kaynaklı kanama olabilir mi yoksa adetim mi gelmişti. Eğer adetim geldiyse şimdi olan lekelenme ney merak ettim yardımcı olur musunuz lütfen.

Merhaba ben 17 eylülde ella ertesi gün hapı içtim 7 ekimde de adet oldum. Ayın 13ünde adetim bitti ama kahverengi lekeler gelmeye devam etti bugün de sanki adetim yeni geliyormuş gibi kırmızı akıntı gelmiş. Acaba ilk adetim geldi sandığım ilaçtan kaynaklı kanama olabilir mi yoksa adetim mi gelmişti. Eğer adetim geldiyse şimdi olan lekelenme ney merak ettim yardımcı olur musunuz lütfen.
İlaç kaynaklı ara kanama olabilir ertesi gün hapları hormonları etkileyebiliyor

Geri