Kanal d kara yazı dizisi konusu oyuncuları

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi kara yazı çok yakın da ekranlar da izleyici karşısın da olacak. Şu sıralar fragmanların ekranlar da oynadığı kara yazı dizisi inanılmaz güçlü bir oyuncu kadrosu ile geliyor. Daha başlamadan reyting rekorları kıracağının garanti sinyallerini vermeye başlayan kara yazı dizisinin oyuncularının yanısıra konusu da oldukça ilgi çekici..

Yapımcılığını Dark Story'nin üstlendiği dizinin başrol oyuncularından ilk dikkati çeken isim bize göre güçlü ve deneyimli oyuncu Haluk Bilginer oldu. Uzun zamandır diziler de göremediğimiz Haluk Bilginer kara yazı dizi ile ekranlara tekrar dönüş yapıyor.

58c387a2c03c0e2d749661bc-jpg.75025 Kanal d kara yazı dizisi konusu oyuncuları Melekler Mekanı Forum

Dizinin yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt üstleniyor.

Gelelim kara yazı dizisinin diğer oyuncu kadrosuna;

Haluk Bilginer (Oğuz)
Emre Kınay (Halil)
Zeynep Çamcı (Yaren)
Ushan Çakır (Mehmet)
Burak Çelik (Erdem)
Gülper Özdemir (Derya)
Nilgün Türksever (İclal)
Aslı Orcan (Elif)
Tansu Taşanlar (Kadir)
Zehra Yılmaz (Melisa)
Orçun Koray Kaygusuz (Ufuk)
Leyla Kader İlhan (Esma)
Şenol Önsel (Turgut)
Sedef Akalın (Aslı)
Su Burcu Yazgı Coşkun (Songül)

kara-yazi-oyunculari-1-jpg.75024 Kanal d kara yazı dizisi konusu oyuncuları Melekler Mekanı Forum

Dizinin konusuna gelince; sevgisiz ve babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyüyen Mehmet Karahan, tek derdi babasının gözüne girerek onun takdirini kazanmaktır. Diğer yandan babasının namus takıntısı yüzünden kadınlık duyguları bastırılmış ve iki kız kardeşine sahip çıkmak için hayat mücadelesi veren ve bunun yanın da tek hayali kimya öğretmenliği yapmak olan Yaren Uluçınar'ın hikayesi olan kara yazı 28 Mart salı günü başlıyor. Dizinin senaryosunu ise Sema ergenekon ile birlikte Eylem Canpolat yapıyor.

melekannesi

melekannesi

Aktif Üye
Üye
kara yazı dizisini heyecanla bekliyorum gerçekten oyuncu kadrosu çok güçlü özellikle Haluk Bilginer zaten bu işte bir usta oynadığı filmler zaten reyting rekoru kırıyor diğer oyuncuları da beğeniyorum bakalım önümüzdeki günlerde kara yazı nasıl bir sonuç alacak bekleyelim ve görelim