Kapalılar için yeni model gelinlikler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kapalılar için yeni model gelinlikler
tesettür gelinlik modelleri, tesettür gelinlik modası, tesettür modern gelinlikler, kapalı gelinlik modelleri

Tesettür gelinlik modelleri, günümüz de oldukça modern ve şık tasarımları ile gelin adaylarının büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.
Her genç kızın hayali olan beyaz bir gelinlik giyip mutlu bir yuva kurmak isteği son derece doğal bir arzudur.
Evlenecek gelin adayları gelinlik modeli seçimin de oldukça kararsızlar yaşar...
Bazen aylar öncesinden itibaren gelinlik modeli arayışına girer ve bu seçim esnasın da yakın çevresinin, eş, dost ve akrabalarının da düşüncelerine başvurur...

Sonuç olarak her gelin adayı düğünün de kusursuz bir gelin olmanın hayalini ve içine sinen bir gelinlik modelini giymek ister. Gelinlik modelleri her sene sezonuna göre farklı model ve tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Kapalı gelinlik modelleri, tesettür gelinlikler, sadelikten yana tercih yapmak isteyenlerin yanısıra daha gösterişli ve şık gelinlik modellerini de koleksiyonuna dahil ederek her zevke ve bütçeye uygun tesettür gelinlik modelleri ile göz dolduruyor.

Sizler için yeni sezon tesettür gelinlik modelleri arasından seçtiğimiz modern tesettür gelinlik modelleri ile ilgili görselleri bu konumuz da paylaşıyoruz.

Henüz gelinlik modelin de seçim yapamayan ve karar veremeyen gelin adaylarına fikir olabilecek şahane tesettür gelinlik modelleri sizlerle;)
armine-tafta-tesettur-gelinlik-onerileri-ve-fikirleri.jpg
harika tesettür gelinlik modeli.jpg
kapalı gelinlik tesettür modeli.jpg
kapalılar-için-gelinlik.jpg
kapşonlu-pelerinli-yeni-gelinlik-modeli.jpg
saten-gelinlik-modelleri-tesettur.jpg
simli-2016-Kapalı-Gelinlik-Modelleri.jpg
taçlı küpürlü gelinlik modeli.jpg
Tesettur-Gelinlikler.jpg
tesetturlu_gelinlik_modelleri12.jpg
tesettür gelinlik modelleri 2020.jpg
Tesettür-gelinlik-için-ne-tür-kumaşlar-tercih-edilebilir-2.jpg
tesettürlü-fransız-dikim-gelinlik-modelleri.jpg

TESETTÜR GELİNBAŞI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tesettür gelinlik modellerinde bayağı gelişmişlik v ar. Gittikçe tasarımlar daha güzel oluyor. Eskiden tesettürlü gelinlikler çok sade modellerden tasarlanıyordu şimdi ise bayağı göz alıcı modeller var . Şu modelede bayıldım insanın yeniden evlenesi geliyor hahaha

38_d.JPG

tesettür gelinlik modelleri günümüz de çok modern ve şık tasarımlardan oluşuyor hatta duvak modellerinde de aynı şıklık görülüyor benim eşimin dayısının kızı tesettürlü ve evlenirken duvak yerine türbanın üzerine yanları geniş volanlı hani şu eski türk filmlerin de genelde bayanların taktığı şapkalardan takmıştı ilk kez görmüştüm çok değişik ve farklı gelmişti bana. Tesettür gelinliklerin üzerine çok güzel duvak ve türban süslemeleri yapılıyor burada da marifetli kuaförleri kutlamak gerekiyor adeta türbanı bir nakış gibi işliyor ve ortaya çok değişik modeller çıkartıyorlar

Geri