kapandım mı ben şimdi

incele

Yeni Üye
Üye
kapandım mı ben şimdi
yeni kapandım kapandım
yeni evliyim esim kapnmamı istiyor ve bana esarp alıp duruyo, bende evde yalnızken bunları evde deniyorum ama sadece ben evde yalnızken. Ama kesin kapanma kararım yok. bugün evde yine denedim ve işe daldım bu arada kapı çaldı bende kapı düğmesine bastım kocammış hemen aşağı gel arabadan eşyalrı al ben de işe geçicem dedi. Ben de apar topar kapıyı açtım ve dışarı çıtım. Kocam beni görünce gülümsedi ve Aferin kız bak gördünmü işte böyle dedi anlamadım önce sonra kafama dank etti. Komşularda gördü apartmandan eve çıkarken. eeee ben ne yapıcam şimdi. Kapandım mı ben şimdi. Ama böyle olmazki. Ne yapıcam ben şimdi.

ayy çok tatlısın ya :) kımse zorlamadan kapanmak bu olsa gerek :) az oncekı kapandımmı ben 2 dekı yorumu yazarken kayınvalıdenının gelmesıyle kapanma arasındakı ılışkıyi çözememiştim simdi anladım valla :) olsun hayatım kısmet kapandıysan bıle hayırlı olsun ne dıelım..

Canım birinin baskısı ile kapanmak eşin bile olsa insanı çok bunaltır bence.Eşinle konuşup hazır olduğunda kapanacağını söyleyebilirsin

Kesinlikle kapanmadın,sadece yanlış anlaşılma kurbanı oldun ve sessiz kalarak buna devem etmen dahada kötü.Bir an önce eşinle konuşmalısın.seni açık halinle beğenip seviyor ve evleniyor peki neden şimdi bir kumaş parçasının içine sokmaya çalışıyor?bence bunu ona sormalısın.içinden gelmeyen bir şeyi yapamazsın yapsanda rahat olamazsın.Eşin seni gerçekten seviiyosa sana değer veriyosa seni üzmek istemez ve konuştuğunuzda seni zorlamaması gerektiğini anlayıp bu konuda ısrarcı olmaz.ama susma!sustuğun sürece hiçbişey değişmez ve işte o zaman gerçekten kapanmış olursun canım...

başörtü hakkında kumaş parçası diye konuşmak bence yanlış
ayrıca ben de o sorunu 2 sene boyunca yaşadım onlar kapan dedikçe kapanmakta direndim sonunda ne oldu biliyo musun kapandım ama kendi istediğimde kapandım çok gelgitler yaşadım ama sonunda tam olarak kapanmayı başardım biraz zamana ihtiyacın var o kadar canım

kapanmak kötü bişey değildir..ben açığım ama Rabbim herkese nasip etsin..sadece kapanmak insanın kendi iradesiyle ve isteğiyle olmasıdır ve zamanla olunur..canım bence eşinle konuş eşinin isteğiylede kapanma..zamanla kapanabileceğini söyle eşine

başörtü hakkında kumaş parçası diye konuşmak bence yanlış

bencede yanlış bi düşünce..zorla hiç bişey yapılmaz kendi isteğinle olmalı insanlar seni kapalı gördüler diye bu öle kalacaksın demek deildir .zaten sen istemiyosan kapanmanın bi anlamı yoktur kendi içtenliğinle olmalı .Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin...

zor bi durum canım bilirim:)
psikolojik baskı altında bişeylerin sana yaptırılmaya calışılması kendi ailem halen bi çok konuda onların istedigi gibi olmasını isterler.. ama ben kendi kararlarımı kendim alabilcek yaşta ve bu kapasiteye sahip bir insanım cok mantıksız..
eşarp konusunda eşimin ailesi cok üstüme gelirdi eşim karısmadıgı halde ailesi köye gidince eşarp veerirlerdi tak diye sinirimden beynim dönüyodu gercekten
eşarp takmak için degil asla karşı değilim aslaa takadabilirim ama bi başkası istiyo diye degil!
asıl konu bu canım:))

Eger kapanmak istiyorsan kapanabilirsin,ayrica cok guzel tesettur kiyafetleri var,bakinca insanin kapanasi geliyor gercekten.Kapanmak sadece ortunmek ile olmuyor hani laf olsun vs diye.Bunu icinde hissetmen gerekli,gerekliki bu halinden memnun olmalisin.Yoksa uzerindeki kiyafetin bir fazlalik gibi gelir.

Geri