Kapanmak İsteyipte Kapanamayan HANIMLAR

Teşekkür ederim gonca .)Bu soru hep aklıma takılıyordu çevremdekiler söylediğimde bana gülüyorlar saçmalama diyorlar kendimce saçımı bağlayarak çıkarım her zaman ama yine de rahatsız oluyorum yetmiyor sanırım izin vermeyecekler ben istesem de ama yine de sağol
benimde ailem izin vermezdi ama bi sabah kalktım misafirliğe gidecektik ben başımı kapattım acele çıktım dışarı annem aşağıda beni görünce ne yapacağını bilemedi hemen çıkar dedi ama ben direttim ve misafirliğe öyle gittim herkes bana kapanmışsın dedi gittiğim yerde sonra annem ewe gelince hiç bişey diemedi çünkü eğer açılsaydım bu aileme ayıp olurdu ve gittiğim ewdeki insanlar ailemi dışlardı öyle kaldı hiç açılmadm elhamdüllh 6 yıldır kapalıyım we iikide o gün öyle yapmışım diorum.

çok güzel yapmışsınız ama bazı sivrizekalıların anlama yeteneği olmadan farklı taraflara çekmişler yok başı kapatıp zina etsek daha az günah oluo yok bilmem ne. Sizin beyniniz monotonlaşmış hep aynı bahaneler hep aynı şeyler burda anlatılmak istenen insanlar yani mümin olanlar içinde imanını tam denkleştirmiş fakat bir günahtan arınıp bu yola tam giremiolar ve buda olacakları anlatmış neden sizin gücünüze gidior burda kardeşimiz insanlara bilgi wermek için yazmış sizin içiniz nie ağrıo siz bu sözleri açamıyıp anlayamayacak kadar SEFİL olamazsınız allah razı olsun diyip kapatın ama yok illahi terse bağlayacaksınız....................................... ALLAH YAZANDAN BİLGİRENDEN RAZI OLSUN....

Teşekkür ederim gonca .)Bu soru hep aklıma takılıyordu çevremdekiler söylediğimde bana gülüyorlar saçmalama diyorlar kendimce saçımı bağlayarak çıkarım her zaman ama yine de rahatsız oluyorum yetmiyor sanırım izin vermeyecekler ben istesem de ama yine de sağol[/quot bu tur seylere hazirlikli ol cnm illaki elestiren canini slkan olacaktir.sabirla zitlasmadan daha yumusak ,eskisinden daha candan davranki onlara azmini gorsunler.belkide onlarada vesile olacaksin .bizim gelinede kocan seni begenmez diyerek mani olmaya kalkti kizkardesleri.o ben kocamin istedigi gibi onun yaninda giyinirim diyerek vazgecmedi ,bunlar vesvese .daha sonra baktilarki kocasi yie ayni gezdiriyor,seviyor hicbirsey degismedi onlarda kapandi.rabbim gonlune gore versin cnm.

ne güzel inşllh gönlünden geçeni yaparsın canım ama 5 vakit namazın düzenlimi kapalı arkadaslaırm olup namaz kılmayan çok var ben bu durumu yadırgıyorum :S

ayrıca giyimin ne durumda şuaan canım buna hazırmısın bunu düşünmüşsündür gerçi.. başı kapatıp hala vücut hatlarını gösteren kıyafetler giyip dolaşan kızımız çok fazlaaa sokakta, suratta o biçim boyaa kaşlar incecikkk.. dinimizde başı ört oranı göster diye birşey yok başı örttünmü bi kadın sokakta kot gömlek dolaşmamalı en kısa diz altında bir ceket giymeli benim fikrimcee ben diğerlerine kapalı demiyorum.. Allahh herkese DOĞRU yolda kapanmayı nasip etsin,AMİN

Cok buyuk Gunaha Giriyorsun Kardeşim
1.Cennet Cehennem Bunu Kımse bılemez ALLAH (C.c)'nin Merhametıne kalmıs
2.Kur-an'Da Her Tel Zina'dır demez oyle olsaydı Hanımları kapalı yaratırdı
3.İnsanları Yanlıs bılgılendırmek Akıllarını Karıstırmak Cok kotudur Seytanın Vesvesesını Arttırır Dinden Soğutmayın ınsanları Tobe tobe

her kesin dine bakışı inancı farklı , çok kapanan gördükde neyse çoğu başı açık daha dindar.sadece başı kapatıp yüzü boya fıçısına düşmüş gibi , düşük bel kot giyen dar badi giyenmi cennete giriyor buysa din bakışı adaleti ben cehennemde yanıyım.şu an ki kapalılık anlayışıyla ALLAH'ın KURANI KERİMDE belirttiği kapalılığı aynı parantez içine almanız yanlış , bu bir gerçekki artık kapalılık,türban,baş örtüsü yeni moda giyim olarak görülüyor , ALLAH'ın emr ettiği KURANI KERİM'de yazılanlar için yapılmıyor.
Okula gidicem diye ailesi kapanmasını istemiyormuş peki o yazıyı yazan arkadaş ailesi kapansın diye baskı kurduğu kızda evden dışarı çıkar çıkmaz başını açıyor.ALLAH korkusu , dini inanc giyimle ölçülemez.

Cok buyuk Gunaha Giriyorsun Kardeşim
1.Cennet Cehennem Bunu Kımse bılemez ALLAH (C.c)'nin Merhametıne kalmıs
2.Kur-an'Da Her Tel Zina'dır demez oyle olsaydı Hanımları kapalı yaratırdı
3.İnsanları Yanlıs bılgılendırmek Akıllarını Karıstırmak Cok kotudur Seytanın Vesvesesını Arttırır Dinden Soğutmayın ınsanları Tobe tobe

Kaç kere KURANI-KERİMİ alıp eline okudun. vücutlarını belli etmeyecek şekilde giyinmeleri emredildi. CAhil cahil konuşma ya şeytana inanan sensin allah selamet versin sana ve senin gibi düşünenlere.

Geri