Kapanmak İsteyipte Kapanamayan HANIMLAR

kuranda başın kapanmasıyla ilgili tek bir gösterebilir misin bana?

Kuran ı kerimde tesettür yoktur kelimesi bile geçmez sadece göğüs dekoltesi ve üreme organı kapalı olmalıdır diye geçiyor sizin kapanma tabiriniz tesettür bir gelenek gibi yakamıza yapışmıştır dinimizle bir alakası yoktur bilmeyenler öğrensin !

Cok buyuk Gunaha Giriyorsun Kardeşim
1.Cennet Cehennem Bunu Kımse bılemez ALLAH (C.c)'nin Merhametıne kalmıs
2.Kur-an'Da Her Tel Zina'dır demez oyle olsaydı Hanımları kapalı yaratırdı
3.İnsanları Yanlıs bılgılendırmek Akıllarını Karıstırmak Cok kotudur Seytanın Vesvesesını Arttırır Dinden Soğutmayın ınsanları Tobe tobe

yazmayayım dedim ama tutamadım kendimi.sizin gibi beyinler böle düşünmeyi bahane haline getirmişsiniz ve okuyup bilmeden inkar ediyorsunuz.size sadece acıyorum.nur suresi /31 ayet i aç oku yada dur sen zahmet edip bakmazsın ben sana göndereyim.Diyanet İşleri : Mü’min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. (Yüz ve el gibi) görünen kısımlar müstesna, zînet (yer)lerini göstermesinler. Başörtülerini ta yakalarının üzerine kadar salsınlar. Zinetlerini, kocalarından, yahut babalarından, yahut kocalarının babalarından, yahut oğullarından, yahut üvey oğullarından, yahut erkek kardeşlerinden, yahut erkek kardeşlerinin oğullarından, yahut kız kardeşlerinin oğullarından, yahut müslüman kadınlardan, yahut sahip oldukları kölelerden, yahut erkekliği kalmamış hizmetçilerden, yahut da henüz kadınların mahrem yerlerine vakıf olmayan erkek çocuklardan başkalarına göstermesinler. Gizledikleri zinetler bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Ey mü’minler, hep birlikte tövbe ediniz ki kurtuluşa eresiniz!

Arkadaşlar benim ailemde kapalı kimse yok nur suresini de biliyorum şimdi ben kapanmak istesem karşı çıkacaklar ama çok istiyorum bir de bilgisi olan söylesin lütfen bunun bir yaş sınırı var mı yani ben 18 yaşındayım mesela hemen kapanmam mı gerekir kafam çok karışık yardım istiyorum.(((

Arkadaşlar benim ailemde kapalı kimse yok nur suresini de biliyorum şimdi ben kapanmak istesem karşı çıkacaklar ama çok istiyorum bir de bilgisi olan söylesin lütfen bunun bir yaş sınırı var mı yani ben 18 yaşındayım mesela hemen kapanmam mı gerekir kafam çok karışık yardım istiyorum.(((
canım kapanman gerekir.ergenliğe eren her kızın kapanması farzdır biliyorsun.inşallah ALLAH yardımcın olur.fani dünya hepimiz birgün ölücez.insanlar türlü bahanelerle kapanmak istemiyorlar çünkü nefis meselesi.umarım gönlünce olur bu konu.

Teşekkür ederim gonca .)Bu soru hep aklıma takılıyordu çevremdekiler söylediğimde bana gülüyorlar saçmalama diyorlar kendimce saçımı bağlayarak çıkarım her zaman ama yine de rahatsız oluyorum yetmiyor sanırım izin vermeyecekler ben istesem de ama yine de sağol

çok güzel yapmışsınız ama bazı sivrizekalıların anlama yeteneği olmadan farklı taraflara çekmişler yok başı kapatıp zina etsek daha az günah oluo yok bilmem ne. Sizin beyniniz monotonlaşmış hep aynı bahaneler hep aynı şeyler burda anlatılmak istenen insanlar yani mümin olanlar içinde imanını tam denkleştirmiş fakat bir günahtan arınıp bu yola tam giremiolar ve buda olacakları anlatmış neden sizin gücünüze gidior burda kardeşimiz insanlara bilgi wermek için yazmış sizin içiniz nie ağrıo siz bu sözleri açamıyıp anlayamayacak kadar SEFİL olamazsınız allah razı olsun diyip kapatın ama yok illahi terse bağlayacaksınız....................................... ALLAH YAZANDAN BİLGİRENDEN RAZI OLSUN....

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeşim senn kalbn tam olarak ne zaman istiorsa hazırsın demektir sen çoktan hazırsın bence kapan eğer 18 yıl açık olarak gezmeyi tatmışsan bundan sonrada kapalı gezebilirsin ALLAH daimdir yardım edendir sen yeter ki iste gerisi kendiliğinden gelir.....ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

Geri