Karagül Dizisi 25.Bölüm Özeti ve Fragmanı

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
karagül 25.bölüm fragmanı, karagül dizisi, karagül 13 aralık 2013Sevgili melekler, heyecanla takip edilen Karagül dizisinde ilk bölümde ölmüş gibi gösterilen Özcan Deniz'in dönüp dönmeyeceği merak edilirken, konakta işler iyice karışmaya başlıyor. Amcasına kendini ispatlamak için, alacaklıların ofisini basan Baran, ölümle burun buruna gelir. Kendal Ağa, Baran 'a hediye ettiği silahın bedelini ağır öderken, en başta Kadriye ana olmak üzere, konaktakilere bunun hesabını vermek zorunda kalır.
Halfeti 'ye gelen yabancı, Ada ve Maya 'nın hayatına dokunduğu andan itibaren, onların hayatlarını alt-üst edecektir. Birbirlerinden haberi olmayan kızlar için bu yabancı, farkında olmadıkları büyük maceranın kapılarını aralar.

Cinayetin görüntülerini izleyen Özlem için artık konağa hükmetmenin kapılarını kendince açmıştır. Konağın sultanı olabilmek için, adım adım ilerlediği kusursuz bir plan peşindedir. Elini yakmadan ateşle oynamayı hesaplamaktadır.

Belalısının kapısına kadar dayandığını gören Sibel, kendisi ve Ayşe için bir çıkış yolu arar. Vereceği karar kurtuluşuna mı yoksa ölümüne mi giden yol olacak, bunu kendisi de bilmezken, sonuçları her ne olursa olsun harekete geçer.

Gitgide sıkışan Kendal Ağa için tehlike çanları çalmaya başlar… Rüzgar 'ın doğum günü, Rüzgar için değil, Ebru 'ya en büyük sürprizini getirmek üzere kapıdadır…
 

Benzer Konular


Üst