Karakuzu İyi ki Doğdun Bak Unutmadım :)

T

TİTAN

Forum Okuru
Karakuzu İyi ki Doğdun Bak Unutmadım :)

Karakuzu;
ich wünsche dir ein Leben,welches so heiss ist wie die Sonne,welches so klar ist wie der Schnee,welches unverfälscht und rein ist herzlichen glückwunsch zum geburstag... :)

(Sana günes kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. )

dogumgunu_gif-3d3.gif

kuuzummmm iyikiiii doğğdunnnn canımm iyiki burdasın ve iyiki senii tnımışımmm eppyyy bööörteyyyyyyyyyyyyyy :dogumgunu::dogumgunu:

:kutla::kutla::kutla:

kuzucuuuuk doğum günün kutlu olsunnnnn kocişinle bebişinle ve daha birsürü bebişinle uzuuuuuuuuuuuun mutlu sağlıklı yıllar göresin :dogumgunu::kutla:

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ıyıkı dogmussun canım kankıııım ınsallah senle esın bır omur boyu bırlıkte yaslanırsınız ıkıkı dogdun canım arkadasım mucx mucx

Karakuzu;
ich wünsche dir ein Leben,welches so heiss ist wie die Sonne,welches so klar ist wie der Schnee,welches unverfälscht und rein ist herzlichen glückwunsch zum geburstag... :)

(Sana günes kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. )

dogumgunu_gif-3d3.gif

sen süpersin valla nerden gelir aklina adminim benim :kiss:

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler...
anasayfaq.gif

Geri