Karbonatla Gebelik Testi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Karbonatla Gebelik Testi
karbonatla hamilelik testi karbonatla gebelik testi karbonat karbonat nasıl yapılır gebelik nasıl yapılır
Karbonatla yapılan gebelik testi...
İdrarınızla doldurduğunuz kaba karbonat dökülüyomuş eğer dibe çökerse negatif...
Köpürürse pozitifmiş....
Arkadaşlar duydunuzmu böyle bişey...
Yada uygulayan varmı??*..

Cevap: Karbonatla Gebelik Testi

bende yeni duydum gerceklik olasılıgı nedir bende tam bilmiyorum ve sizinle paylasmak istedim eger merak edenler varsa denesinler bi denemekte fayda var

kızlar aylar önce ben duymuştum ve denedim ilk başlarda çökme oluyodu.reglime yakın her denememde köpürme oluyodu.bende iyice ümitlenmiştim hamileyim diye ama regl oldum neyazıkki.
gerçeklik olasılığı bence kocaman bir 0...
keşke gerçek olsa gebelik testleri eczacıların elinde patlardı amaaa gerçek değil işteee

Arkadaşlar başımdan gebelik gibi bir olay gecmedigi için ne yazıkki bende bilmiyorum o yüzden sadece denemenizi öneriyorum ,belki dogrudur belki degildir

arkdaşlar aranıza yeni katıldmm acil yardıma ihtiyacım var 3 aydr hamile klamak istiyorum am olmyoo malaseff adet olmama 4 gün var ama sadece mide bulntısı ve yorgunluk arada birde karnım ağrıyo ama hiçç akıntımm yokk acaba hamilemymmm bilmyrmm acil ceva istiyormm lütfenn

Geri