Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?
karınca yumurtası yağı zararları karınca yağının zararları yumurtası yağının tala kullananlar yağı
İnternette ve e-mail yoluyla hızla tanıtımı yapılan ve kadınların ilgi odağı haline gelen karınca yumurtası yağını araştırdık. Biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüyler.. Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmayı sağlayan herşeye hemen dikkat kesiliyoruz. Karınca çok küçük bir canlı olduğu ve yumurtası, hatta yumurtanın yağından elde edilen bir ürünün olması ilk bakışta oldukça farklı gelebiliyor. Karınca yumrutası yağıyla tüylere kesim çözüm öneren mailde, 4 - 5 seansta tüylerden kesin olarak kurtulma vadediliyor. Mailde ürünün İran'dan ithal edildiği ve burada kullanıldığı belirtilirken, kullananların olumlu yorumları ve önerileri de yer alıyor.
Yarardan çok zarar getirebilir
Sizler için birkaç dermatoloji ve güzellik uzmanının görüşlerine başvurduk.
Bu tür bir ürünü ilk defa duyduklarını vurgulayan uzmanlar, bu tür ürünleri kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Kadınların her zaman tüylerden kesin olarak kurtulmak gibi bir arayışları olduğunu ifade eden uzmanlar, bu tür ürünleri kullanmadan önce bilim dünyasında kabul görüp görmediği ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, birkaç kişide olumlu sonuç verebilen ürünlerin herkeste aynı etkiyi yaratmayacağını ve geri dönülmez zararlara da neden olabileceğini vurguladı.

Ce: Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

bu yagı benım arkadasım kullanıyor ve sımdılık memnun tek sıkayetı bu yag cıldı asırı tahrıs edıyor ve yara olusmasına sebep oluyomus.bende merak edıp koklamıstım ve inanın o kadar keskın bır kokusu var kı sankı burnumun ıcındekı tuyler yanmıştı.:smokin:

evet benim eşimde yanak kısmında çıkan tülerden kurtulmak için kullanıyor ama onda yara filan olmadı ben kullanmadım hiç ama eşimde bir problem yok dur bende bir deniyim bakim zarar vercekmi.

sanırım hassas bolgelerde sorun oluyor arkadasım koltuk altında ve bacaklarında denıyo sadece koltuk altında tahrıse neden olmus bende denemeyı dusunuyorum ama bartında bulabılırmıyım bılmıyorum

karınca yumurtası yağı

Herkese selamlar.Ben bu yağ hakkında baya araştırma yaptım.Farklı yerlerde, farklı markalarda ve farklı fiyatlara satılıyor.Ve bu da bende bir güvensizlik oluşturdu.Bir arkadaşım almış ve tek bir bölgesi için 3 aydır kullanıyor;ama işe yaramadığını söyledi.Ben aldığım yorumlar arasında, karınca yumurtası yağının,gaz yağı gibi koktuğunu ve sonradan da aslında bir kısmınında içinde gazyağı olduğunu öğrendim.Herşey bir yana Türkiye'nin belki de en güvenilir televizyonu olan TRT'de bir haber izledim. Bunu sağlığımız açısından hepinizle paylaşmak isterim.Lütfen bu konuda bilgi sahibi olmayanlara bu videoyu izletin.İnsan sağlığı bu kadar ucuz değil.

www.izlesene.com/video/tv-karinca-yumurtasi-yagi/1109364

Benim bir arkadaşım da 3 aydır kullanıyor; ama hiçbir faydasını görmedi.Sadece yüzünde tek bir bölgeye uyguluyordu.Zaten o ürünlerin hiçbirinin Sağlık Bakanlığından onayı yokmuş,olanlarınki de sahteymiş.Televizyonlarda bu kadar haber çıkmışken.Sakın ola ki denemeyin bu ürünü.Bir de 3 aylık bebeğine bile sürenler varmış:( allah akıl fikir versin.
www.izlesene.com/video/tv-karinca-yumurtasi-yagi/1109364 buyrun buradan seyredin.

Bana hem yüz bölgesi hem de vücudun her yerine sürülebildiği söylenen ve aynı zamanda da farklı bölgeler için ürünlerin bulunması hiçte güven vermiyor,bu kremler hakkında. Zaten testlerle,araştırmalarla sağlığa ve kullanılabilirliği denekler üstünde denenip,kanıtlanmamışken, her her yerde her fiyata satılıyorsa daha fazla sorgulanacak bir kısmı yok. tabiki ülkeye havyar diye sokulmaya çalışır.

Bilgi için lütfen okuyunuz!

http://www.aa.com.tr/tr/ne-yilan-yagi-ne-karinca-yumurtasi-care-2.html

herkesleri yine kandırmaya devam ediyorlar.yahu hala duymayan kaldı mı ki bu karınca yumurtası yağının yolsuzluğunu.akıl sır ermiyor.almanya dermatologlar birliğine bile aramışlar,onaylar sahte denmiş. hala reklamları var etrafta ve bilinen tv kanallarında da gördüm reklamını.tamam parasıyla;ama halkı da bir yerde zararlı bir üründen haberdar ediyorsun. bence tüm satış ve reklamlar durdurulmalı. yoksa domuz gribi gibi yaygın cilt sorunları çıkacak milletin başına bunun önü kesilmezse.

Tüy dökücü diye ayçiçeği yağı satmışlar -  ZAMAN GAZETESİ [İnternetin İlk Türk Gazetesi]

Geri