Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

Buyrun buradan yakın

.....Üstelik bu ürünleri piyasaya süren girişimciler, tüketici güvenini kazanabilmek için merkezi Almanya’da bulunan dünyaca ünlü bir kozmetik laboratuarını da referans olarak gösteriyordu… Oysa o laboratuar olan bitenden habersizdi. Tüm bu gelişmeler üzerine Sağlık Bakanlığı skandala el koydu. İki firmanın ürünleri hakkında toplatma kararı çıkarılırken bir firma da incelemeye alındı....

Artık bunlara kayıtsız kalınmasın!!!

Deşifre 37.Bölüm "Ünlü Yıldızlara Karınca Yumurtası Oyunu!" | Sinemaloji

ben Tala karınca yumurtası yağı kullanıyorum ne keskin kokusu var ne de tahriş ediyor 15 yaşındaki kuzenim bile kullanıyor 1 sene oldu hiç bir şikayetim yok aksine süper azalma var tüylerimde özellikle koltukaltı ve bikini bölgesinde 3-4 ay daha kullanıp bırakmayı düşünüyorum çünkü ihtiyacım bitti bile denilebilir....tabii bu benim deneyimim...

??

Kendince belki haklı olabilirsin Beyza arkadaşım; ama bu söylenenler araştıranlar da hem sağlam kaynaklardan,hem de gerçekten bir skandala el atmak için,halkı,bizleri uyarmak için ortaya yapılmış.Neticede bir dizi senaryosuna ihtiyacı yok kimsenin...Bunları da atlamayalım.Sağlık sözkonusu.

bişey dicem kızlar birinden duydum operasyonda bütün karınca yğlarının toplandığını ve hepsinin sahte olduğunu söyledi.. ve işin kötüsü türkiyeye giren bütün karınca yağları sahteymiş.bnce iyi araştırın bende kullandım ama bunlar olunvca bıraktım

karınca yumurtası yağı

evet 35000 tane sahte ürün piyasaya sürülmüş,aktarlar,eczaeneler hepsi kandırılmış.ayçiçek yağını satıp,sahtekarlar cebini doldurdu

valla arkadaşlar herkez bişe söylüyo,bende aldım kullandım çok memnunum.azaltıyomu bilmiyorum daha bir kez kullandım ama çok geç çıkartıyo.bünyeden bünyeye de değişiyo sanırım.ben 2şişesini 10liraya aldım,sahtemi gerçek mi bilmem,ama kullandım ve geç çıkardı baya,zaten kıvamlı bi yağ öyle hemen de bitmiyo.

karinca yumurtasi tagi

şöyle söyleyeyim arkadaşım 35000 adet sahte yağ sürülmüş piyasaya,zaten orjinali diye birşey yokmuş.çünkü karıncanın yağını çıkarmak hem çok zor hem de bir sürü maliyet ve işlem gerketirenn birşeymiş.Zaten klinik testlerde içindekinin ayçiçek yağı ve başka katkı maddelerinin olduğu anlaşılmış.Bunun da kıl dökmeye bir faydası olmaycağı gibi zararı da olabilirmiş,cilde.malum ne olduğu belirsiz...

yine de siz bilirsiniz.

YouTube - karınca yumurtası yağı - tala ve gutto

Geri