Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

M

Misafir

Forum Okuru
Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları
gutto yorumları karınca yumurtası yağı kullanıcı yorumları gutto yorum karınca yumurtası yağı kullananlar
sevgili meleklerim ben tüyden nefret eden titiz bir bayan ve bu konuda takıntılı olan bir bayan olarak kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.ilk kullanımda bile anlıyorsun tüyleri inceltiyor vede geç çıkmasını sağlıyor,ürünün resmi sitesinden ve bu konuda netten yaptığım derin araştırmalar sonucunda size kesinlikle tavsiye edebilirim.her hangi bir yan etkisi yok çünkü tamamen doğal bir ürün.

yapmanız gerekenler tüylerinizi ip,ağda,eplasyon,cımbız yani kökten aldıktan sonra traş bıçağı değil tüy temizliğinde kökten alım yapan tüm metodlar olabilir:) tüy temizliği yapıldıktan sonra eğerki cildiniz tahriş olmuşsa bir kaç saat bekleyiniz sonra güzel bir duş ve ardından vucut kurulama olayından sonra tabi karınca yumurtası yağını avcunuza bir iki damla dökünüz ve istediğiniz bölgeye beş dakikalık bir masajla yediriniz bu işlemi ayda tüy alımından 4 yada 5 gece uygulayınız farkı ilk kullanımda göreceksiniz.

karınca yumurtası yağını istediğiniz tüylü olan bölgenize uyguluyabilirsiniz.bilindiği gibi çoğu bayan arkadaşımızın hormon bozukluğundan çene ve yüz bölgesinde tüyler oluşmakdadır bu sorunla dertli olan kadınlarımız için bence bu ürün bir mucizedir :)

karınca yumurtası yağını aktarlardan bulabilirsiniz netten de araştırdığınızda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz ben bir kullanan olarak tavsiye ederim tüm meleklerime :)

Cevap: Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

epilasyondan hemen sonra yapılmasını tavsiye ediyorum. çünki gözenekler açık oluyor.
ben böyle kullanıyorum. şiddetli tavsiyemdir:slm:

Cevap: Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

Bende düşünüyodum ama cesaretim yoktu jarınca yumurtası kullanmaya tavsiyelerinden dolayı çok teşekkürederim :)

Geri