karıncalar için en etkili yöntem nedir

• Konbuyu başlatan oynatmayaazkaldı
  • Başlangıç tarihi
O

oynatmayaazkaldı

Forum Okuru
karıncalar için en etkili yöntem nedir
kaç gündür karıncalar ile başım dertte önce balkonda başladılar şimdi evi istila ettiler bazı yöntemler denesem de fayda etmedi öyle üç beş tane olsa kafaya takmam yazık derim ellemem ama kızlar öyle böyle değil şu an evin içinde parkenin üzerinde resmen sürü halinde dolanıyorlar ve sanırım yakında erzak dolabımın içine kadar gidecekler çünkü durum onu gösteriyor.

Nolur bana yardım edin karıncalar için deneyipde memnun kaldığınız en etkili ilaç yada yöntem varsa acil yazarsanız çok sevinirim

Merhabalar sorun karıncalar olunca hemen yazmak istedim çünkü karınca sorunu bendede oluyor özellikle bahar ayların da sıcakların başlaması ile birlikte evin içine kadar giriyorlar hele geçen sene mutfak dolabımın içine kadar girmişlerdi ben daha önce detan markasının karınca kovucu spreyi kullandım ilk zamanlar memnun kaldım ama bir süre sonra baktım karıncalar tekrar çıkıyor daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile raid marka karınca yemi vardım içinde iki adet var ama hakkaten işe yaradı koyduktan kısa bir süre sonra karıncaları görmemeye başladım hatta yaz boyunca gördüğüm söylenemez geçen baktım balkonda tekrar çıkmaya başlamışlar en kısa zamanda bu karınca yemini alıp tekrar kullanacam benimde acil önlem almam lazım;)

DetanKarincakiran250ml14.jpg
raid-karinca-yemi-2-li-1-zoom.jpg

bu karınca yemi gercekten işe yarıyorsa mutlaka alıp denemek isterim geçen sene bizde evi ilaçlattık ama bir faydası olmadı hatta ev halkı olarak alerji bile olmuştuk uzun süre kaşıntılarımız geçmedi oysa bize ilaçlamayı yapan adam tamamen zararsız olduğunu söylemişti karınca yemini ilk fırsatta alıp denemek istiyorum havalar ısınınca karıncalar benimde ziyaretime bolca geliyorlar

Geri