Karında ele gelen kitleleler

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Karında ele gelen kitleleler
Sadmin ablacım hayırlı geceleriniz olsun benim bir sorum olucaktı karnıma elimle bastırdığım zaman elime karnımın her bölgesinde fındık gibi sert seyler geliyor ve bikini bölgem de de aynı şeylerden var bu ciddi bi hastalık belirtisi olabilir mi yada elime gelen seyler bagırsaklarım mı

Selamlar iç hastalıkları uzmanı ya da cildiyeciye görün istersen ciddi bişey olmasın
Ablacım kızma lütfen yine aynı konu mu diye ama bu 7 ayda su gebelik korkusu yaşadığım süredir bende çıkmayan hastalık Kalmadı abla biliyor musun nasıl bir stres yaşadıysam nasıl yoğun bir şekilde kendime hayatı zindan ettiysem İnan abla bu kadar uzun süreli stresten sonra insallah kanser çıkmam diyorum o derece korkuyorum yani

Selamlar iç hastalıkları uzmanı ya da cildiyeciye görün istersen ciddi bişey olmasın
Yani ablacım özetle benim gibi gebelik korkusunu çok yoğun yaşayanlar varsa onlara tavsiyem kendinize bu kötülüğü yapmayın stres İnan’ın vücudu mahvediyor giidn beta hcg yaptırın ultrason yaptırın baktınız negatıf adetinizi bekleyin adette olduysanız yolunuza bakın insanın kendine yaptığı en büyük kötülük vücudunu stres altında bırakmasıdır olur olmaz onca hastalık çıkıyor kendinize bunu asla yapmayın

Sadmin ablacım hayırlı geceleriniz olsun benim bir sorum olucaktı karnıma elimle bastırdığım zaman elime karnımın her bölgesinde fındık gibi sert seyler geliyor ve bikini bölgem de de aynı şeylerden var bu ciddi bi hastalık belirtisi olabilir mi yada elime gelen seyler bagırsaklarım mı

Çok enteresan soruyu okuduktan sonra her yerimi yokladım :D Elime herhangi bir sertlik, topak gelmedi. Bezen var diyecemde karın bölgesinin her alanında da beze olmaz. Bir doktora görün istersen

Geri