Karında şişlik ve hareketlilik yaşayanlar

M

MirayAda

Forum Okuru
Karında şişlik ve hareketlilik yaşayanlar
Abla merhaba, benim bir türlü karnımdaki ağrı ve hareket hissi geçmiyor. En son 135 gün önce yani geçen hafta cumartesi ultrasonla baktı doktor gebelik görünmüyor dedi. Neden kaynaklı olabilir sürekli bir atma hissi var bebek hareketi gibi olabilir mi?

Selamlar hareketlerin nedeninin bebek olmadığı %100 doktor tarafından ortaya koymuş bir kere bebek olamaz burası kesin başka bir sıkıntı vardır doktorunuzla görüşün

Testleri hep aynı hastanede yaptırdım 90 gün olanı 1.20 medicalpark da diğerlerini 120 gün sonra falan olanı da 0.100 başka bir özel hastanede yaptırdım. Her iki hastanede 3 farklı doktor baktı kist olduğunu gebelik görünmediğini söyledi. Artık o durum söz konusu değil o halde? Başka bir dahiliye doktoru ile görüştüm bunlar stres ve huzursuzluktan dolayı yaşanıyor, gebe değilsiniz dedi.

Vallahi arkadaşım stres durumunda insanlar beyin kanaması geçiriyor insanlar stres durumundan kalp krizi geçirip ölüyor stres çağın hastalığı maalesef siz sürekli kafanızda ben hamile miyim diye düşündüğünüzden dolayı bunu stres yapıyorsunuz bu da bir şekilde al karnınıza bağırsaklarınızı felan vuruyor stres olayını kesinlikle kesmeniz gerekiyor durum bu

Vallahi arkadaşım stres durumunda insanlar beyin kanaması geçiriyor insanlar stres durumundan kalp krizi geçirip ölüyor stres çağın hastalığı maalesef siz sürekli kafanızda ben hamile miyim diye düşündüğünüzden dolayı bunu stres yapıyorsunuz bu da bir şekilde al karnınıza bağırsaklarınızı felan vuruyor stres olayını kesinlikle kesmeniz gerekiyor durum bu
Evet abla gerçekten şuan doktora gitsem biliyorum sonucun değişmeyeceğini hep gittim çünkü böyle hissediyorum diye yok diyorlar yani defalarca gitmekten sıkıldım. Şu 5 ay içinde kaç kere test kontrol kaç bin lira para harcadım.

Geri