karşı binadakiler...KİRLİ!!!!!

ashly

Yeni Üye
Üye
karşı binadakiler...KİRLİ!!!!!
evimizin karşısındaki binayı ev sahibi bi şirkete kiralamiş şimdi bütün binada genç erkekler oturuyo.... ama malesef gercektten görüntü kirliliği ortaya cıkyo perdeler hep acık cok hoş olmayan görüntüler durumlar olyo artık pek balkonda takılamyoruz.... nereye şıkayet edebilir noluur yardm edin.. bu sıcak günlerde balkonu kullanamamak cok kötüüüü :((

Öncelikle konunuzu Ramazan Yemekleri bölümünden alıp, ilgili yere taşıdım, bilginiz olsun.
Sorununuza gelince, eğer sizlere karşı bir hareketleri yoksa, yani balkona çıktığınızda sizleri rahatsız edici bakışlarda bulunmuyor, taciz etmiyorlarsa hiçbirşey yapamazsınız. Eğer iş o boyuttaysa, önce kolluk güçlerine başvurursunuz ki polis gerekli uyarılarda bulunur ve gider. Olmadı binanızda imza toplarsınız, hatta sizin sıranızdaki yan binalardan da imza toplar Sulh Hukuk Mahkemesinde dava açabilirsiniz.

Burasının Türkiye olduğunu asla kimsenin unutmaması gerekiyor. Bizim aile yapısına ters düşen ve etik olmayan davranışlar vardır. Bu tür davranışlar özellikle erkeklerden bayanlara yönelik geliyorsa elbette ki kabul edilebilecek birşey değildir. Eğer size rahatsızlık verecek boyutta davranışlar da bulunuyorlarsa çevre ve bina sakinleri olarak imza toplayıp bunu ilgili makamlara bildirebilirsiniz.

Ay ne edepsizler yaa!!! Evinde istedigin sekilde gez kardesim ama perdeni barikapat!! Ayip denen bbsyden haberleri varmi acaba:S
Ayrica arkadasim sana da sabir diliyorum cünkü her disari baktiginda bunlari gormek cekilmez yani:S

ayneee kötü bi durm ben balkonda oturmayı çok severim öyle bi dıurmda taciz kötü bi harekette olmazsa çok rahatsız eder beni polise haber ver en iyisi u uyarı alırlar en azından

Geri