KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

kusuruma bakmayin ,cok tesekkur ederim,dedikleriniz cikiyor galoba,ayirlma asamasindayin esim,e,galiba bosaniyoruz,rica etsem bu konu da bakarmisiniz,adim fatma,arzu kizimin ismi onun icin oyle yazdim

Merhaba Arzu 18

Öncelikle durumuna üzüldüğümü belirteyim umarım öyle birşey olmaz,her insan güzel bir şekilde yaşamayı ve mutlu olmayı hakeder.En azından ben böyle düşünüyorum.

Öncelikle eşinle aranızda bazı tartışmaların olduğu ve bunların konuşarak halledilemediği çıktı falında.
Aslında sebebi belli ama ben burada yazmak istemiyorum.

Anlaşamadığınız konuların başında ikili uyum var ve burda bir kopukluk yaşamışsınız.
Ve bu durumun düzelmesi için çok büyük şansa ihtiyacınız var.

Eşin sana ''Ben hayatımı değiştirmek istiyorum'' vb cümleler kurmuş olabilir.Ve sen bilmen bazı gerçekleri öğrenmişsin.

Bir karar aşamasına geleceksin ve umarım hakkında hayırlısı olsun.

Görüşmek üzere.

melekçim selam benimde bir arkadaşım var iş hayatını merek ediyor onun içinde bakarmısın ? Şimdiden teşekkürler

melekçim selam benimde bir arkadaşım var iş hayatını merek ediyor onun içinde bakarmısın ? Şimdiden teşekkürler

Sevimli cadi , canımcım bu arkadaşına neye göre bakıcaz ismi, cismi, nicki yok mu :) birde işe mi girmek istiyor ,belli bir yerde çalışıyor da onu mu merak ediyor neye göre bakıcaz bilgilenidirirsen ona göre açılım yapayım olurmu tatlım?

Merhaba erkek kardeşimin adı harun kız arkadaşının adı nevres evlilik olucakmı .olmazsa evlilik hayatını merak ediyoruz.

Merhaba Perize

Kardeşin duygusal hassasiyeti olan ,insancıl ,aynı zamanda sempatik ve enerjisi yüksek bir kişilik.Vermiş olduğun isimle yüzde yüz anlaştıklarını söyleyemeyeceğim fikir ayrılıkları gün yüzüne çıkıyor zamanla ve ben pek bir ışık göremedim.Allah yine de hayırlısını versin.

Daha çok kardeşinin iş hayatıyla ilgili konular ön plana çıkıyor yani olumlu gelişmeler olma ihtimali yüksek önünde.İlerleyen zamanlarda tekrar bir açılım yaparız sormuş olduğun konuyla alakalı.

Sevimli cadi , canımcım bu arkadaşına neye göre bakıcaz ismi, cismi, nicki yok mu :) birde işe mi girmek istiyor ,belli bir yerde çalışıyor da onu mu merak ediyor neye göre bakıcaz bilgilenidirirsen ona göre açılım yapayım olurmu tatlım?

Pardon canım ya ismi sadık şu anda çalışıyor ama farklı bir yere geçmeyi düşünüyor .Düşündüğü yer olucakmı acaba ? Şimdiden teşekkürler :kiss:

Pardon canım ya ismi sadık şu anda çalışıyor ama farklı bir yere geçmeyi düşünüyor .Düşündüğü yer olucakmı acaba ? Şimdiden teşekkürler :kiss:

Sevimli cadı; Sadık için iş konusunda yaptığım açılım şöyle;

Kendisi işiyle ilgili uzun vadede kalıcı bir pozısyon istiyor.Bu konuda da güvendiği bir arkadaşıyla görüşme yapıp fikir alışverişi içerisinde olacak.

İş kurmak gibi bir düşünceside olabilir sağlık sektöruyle ilgili bir alan çıkıyor yada bu alandan biri buna yardım edecek gibi.
Sadık ise eğer bu iş durumu olursa şu anda bulunduğu yerden seve seve ayrılacak ve pek memnun görünmüyor şimdiki konumdan.Hatta bir an önce olsun diyor.

iki aylık süreç içinde bir bayandan bir haber gelme ihtimali var.Parayla ilgili bir sorun gibi duruyor konu.

Beklediği iş olacak gibi duruyor çünkü çıkabilecek tüm pozitif kartlar çıktı.Maddi açıdanda rahatlayacağı ve çok sevineceği ve şansının artacağı dönemin yaklaştığını söyleyebilirim.Umarım güzel şeyler olur ,beklentilerine ulaşır.

Merhaba Arzu 18

Öncelikle durumuna üzüldüğümü belirteyim umarım öyle birşey olmaz,her insan güzel bir şekilde yaşamayı ve mutlu olmayı hakeder.En azından ben böyle düşünüyorum.

Öncelikle eşinle aranızda bazı tartışmaların olduğu ve bunların konuşarak halledilemediği çıktı falında.
Aslında sebebi belli ama ben burada yazmak istemiyorum.

Anlaşamadığınız konuların başında ikili uyum var ve burda bir kopukluk yaşamışsınız.
Ve bu durumun düzelmesi için çok büyük şansa ihtiyacınız var.

Eşin sana ''Ben hayatımı değiştirmek istiyorum'' vb cümleler kurmuş olabilir.Ve sen bilmen bazı gerçekleri öğrenmişsin.

Bir karar aşamasına geleceksin ve umarım hakkında hayırlısı olsun.

Görüşmek üzere.
cok tesekkur ederim,bi is basvurusunda bulundum 2 ay once falan halada cvb alamiyorum,diyorumki belki calissam kavgamiZda azalir,istedigim bir is,alinirmi sizce?,,,,evet esimlede hemen kestirip atamiyorum cocugum icin sadece yoksa coktan gitmisdim,sabr diliyorum Allahimdan,..eger mumkunse is konusunda bakarmiydiniz,simdiden opuyorum

selam banada kart falı bakarmısınız ? eşimle aramızda sıkıntılar var acaba durumumuz ne olucak .şimdiden çok teşekkür ederim

selam banada kart falı bakarmısınız ? eşimle aramızda sıkıntılar var acaba durumumuz ne olucak .şimdiden çok teşekkür ederim

Melis ank merhaba

Son zamanlarda kendini biraz içine kapatmış olarak görünüyorsun ama konuşmaya ve paylaşmaya çok ihtiyacın olduğunu da biliyorsun.

eşin sana göre daha faal,enerjik ve çevresiyle daha bağlantılı birisi gibi.

Eşinle çokta zamana yayılmış bir anlaşmazlıktan ziyade birden bire çıkan bir mutsuzluk oluşmuş ve bu sonra sonra zamana yayılmış.

Güvensizlik,tartışmalar ve sağlıksız bir ilişkiye doğru ilerlemiş.İlişkinizi biraz daha farklı bir boyuta taşımak için yapman gerekenler var ; senden ne istiyor, ne bekliyor bunları söylemiş yada hissettirmiş sende bu yönde değişim yapmaya çalışırsan bir parça düzelmeler olacak gibi duruyor.

Bak eşin bazı konularda kararsız gibi duruyor ve bu kararsızlıkları çözmek senin elinde.

Eğer durgunluğu bırakır ve akıllı uyanık davranırsan çok net bir düzelme sağlanacak kartların böyle diyor.

Herşey yolunda gider inş.

Görüşmek üzere.

Geri