KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

4.cevap; Boşanma ihtimali yüksek çıkıyor.

5.cevap; Şimdilik aralarında ciddi bi engel var ancak duygusal birliktelik sözkonusu,Yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyor ki daha önce bir sorunda aynısı çıkmıştı yani birşeyleri sonlandırıp yeni başlangıç yapma konusu.

6.cevap;Kızın büyük bir kavgaya filan mı şahit oldu yada çok ani bir şekilde şoka uğramış ve zaten yani itibariyle bunu kaldıracak durumda değil anladığım kadarıyla.Doktorunu değiştir yada başka başka doktorlara göster çünkü erkek bir doktor kızının teşhisini koyacak kısa zamanda.
Geçmiş olsun.

neye bakıyorsun bilmiyorum ama hepsi gerçek,kızım küçükken kormuştu ,acaba bu doktoru nerede arıyayım istanbul falanmı yani psikolog gibimi

Kendime ait kartlarım var ve kimsede yok bunlar ben oluşturdum:)

evet psikolog .Aslında direkt yazacaktım ama konu hakkında tam bilgi vermediğin için psikolga götür diyemedim .Şehir olarak bir önerim yok ama hangi şehirdeysen ordan en iyi doktoru araştır ve bu kişi erkek doktor yukarda yazmıştım.İnş kızın düzelir banada haber ver mutlu olurum:)

canım inşallah hayatımda güzel olan mutlu bir evliliği kaybettim,maddi sıkıntım var,bari kızım iyi olsun sakaryadayım burada iyi bir psikolog olduğunu sanmıyorum ,daha önce götürdüğümde hipnozda oldu ama sonuç alamadım,kızlarım ailedeki bu durumdan dolayı çok üzgünler anlam veremiyorlar,hatta küçüğüm anne bize ne oldu bötle diyor,inan benim hiç bir kabahatim yok,kadının eltimin büyüleri bizi bu hale getirdi ,ama allah böyle diledi demekki üzülsümde hakkımızda hayırlısı bu sanırım,eşim şu an cezaevinde sanırım aralarındaki engel bu ,tek duam inşallah hep orada kalır ama sanmıyorum ,ocakta mahkemesi var çıkar,yine bize rezillik,çünkü çok pervasızca edepsizce yaşanan bir ilişki var,kadının benden üstün tek yönü zengin oluşu,,ve bizi tanıyan biri idi sonra eşime göz koymuş ne yaptı ne etti kopardı,olsun be...bede allahıma sığınıyorum,bari kızım düzelsede yüzüm gülse

meleğim şu an derin ızdırap duyuyorum genel olarak kötü halim var,içinden geldiği gibi benim için kart çekermisin ,bu mutsuzluğum,yüreğimin ızdırabı böyle gidecek hep,birde eşim ocaktaki mahkemesinde çıkabilecekmi ve o kadınlamı evlenecek yoksa buralardan uzaklaramı gidecek,bana kızgınlığı nedenyaptıkjlarından dolayı vicdanı rahatmı sapolasın canımmmm.hakkını helal et naparsın işte bu kadar sorun ve belirsizlik olunca insan böyle oluyor,çokmu bunalttım seni

meleğim şu an derin ızdırap duyuyorum genel olarak kötü halim var,içinden geldiği gibi benim için kart çekermisin ,bu mutsuzluğum,yüreğimin ızdırabı böyle gidecek hep,birde eşim ocaktaki mahkemesinde çıkabilecekmi ve o kadınlamı evlenecek yoksa buralardan uzaklaramı gidecek,bana kızgınlığı nedenyaptıkjlarından dolayı vicdanı rahatmı sapolasın canımmmm.hakkını helal et naparsın işte bu kadar sorun ve belirsizlik olunca insan böyle oluyor,çokmu bunalttım seni

Sevgili nbm1

Öncelikle sakin olmaya çalış, kendi kendine destek ol çünkü sen bu durumdaysan ne çocuklarına yön verebilirsin ne de hayatına.Kartlara bu kadar sık soru sormak hayatında birşeyi değiştirmez çünkü alacağın cevaplar hep aynıdır.

1.eşimin bana karşı olan duyguları nasıl 2.cocugum olucakmı 3.eşim hala işsiz ne zaman iş bulucak 4.maddi anlamda sıkıntılarımz ne zaman düzelicek 5.benim kardesim eşıyle ayrıydı geri birleşti durumu ne olucak

Geri