KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

N

nbm1

Üye
Üye
MELEK NERELERDESİN,:18: GEL ARTIK:clapping:

N

nbm1

Üye
Üye
yine ben baktımda fal açtırmadığım epey olmuş .eşimle olan durumlar ne olcak,benle anlaşmaya geleceklermiştalep ettiğim miktarı vereceklermi?eşimin mayısın 30 da mahkemesi var cezaevinden çıkacakmı,boşanacakmıyız önümüzdeki salı boşanma davamız var ne olur NEDEN BANA CEVAP YAZMADIN MELEK BIKTIRDIMMI AMA SORU SORMA LİMİTİ YOK OY YÜZDEN SORUYORUM TEŞEKKÜRLER

K

karacaseda

Yeni Üye
Üye
canım benım adım nılay yakın zamnda bı nısan dusunuyrm nasıl olucak ?yorumlarnı beklıyrm canım

N

nbm1

Üye
Üye
mahkeme sonuçlarım ne olacak,düşündüğüm paraları alıp emekli olabilecekmiyim

D

Didem Demir

Forum Okuru
MERHABA
Eski eşimle ilişki durumumuz ne olacak?ben bunu çok merak ediyorum :18:
ve ben nasıl bi davranış sergilemeliyim ?
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN...

Arzu 18

Arzu 18

Aktif Üye
Üye
Eyer rica edersem benim cok yakın arkadaşım icin bakarmisiniz.ozeldenyazamdim size eyer olursa burdan yazarim

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
:dilektut::cheer2:Sevgili Melekler
Merhaba
Ben geldim.
Fal bakmaya başlıyorum.
Herşeye yeniden başlıyoruz.
Hepinize İYİ EĞLENCELER...

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
1melek' Alıntı:
:dilektut::cheer2:Sevgili Melekler
Merhaba
Ben geldim.
Fal bakmaya başlıyorum.
Herşeye yeniden başlıyoruz.
Hepinize İYİ EĞLENCELER...

Hoş geldiniz melek 1. Uzun süre yoktunuz . Sizi tekrar aramız da görmek mutlu etti.Keyifli , eğlenceli paylaşımlar.

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
BEYZA21' Alıntı:
Hoş geldiniz melek 1. Uzun süre yoktunuz . Sizi tekrar aramız da görmek mutlu etti.Keyifli , eğlenceli paylaşımlar.
Cok tesekkur ederim .hosbuldum.geldigime bende sevindim :)))
Umarim egleniriz hep birliktee.

Arzu 18

Arzu 18

Aktif Üye
Üye
Mrhb.nasilsiniz.benimde falima bakarmisiniz acaba.rica etsem.)simdiden tesekkurler

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Merhaba canım.
Tşk ederim sen nasılsın?
Falına bakalım.Ama keşke bu kadar genel değilde merakta olduğun şeyleri sorsaydın :)

Canım falın güzel çıktı.öncelikle sen güvenilir bir insansın ve kendin gibi insanlarada güvenmek istiyorsun.Epey zorluklar yaşamıssın zamanında ama sonrasında mutlu olacağını düşünüyorum.Çalışıyorsan daha başarılı bir ay seni bekliyor.

Güvendiğin yada dostum dediğin bir kişiyle ayrılık yaşamışşsın ve bu biraz ani olmuş senin için yada böyle bir durumla karşılaşma ihtimalin var diyelim.biraz dikkatli olman gerekecek.

Kendini yalnız hissediyorsun ve hanende mutlu olmak istiyorsun.Kendini içine kapatma iç huzurunu korumaya dikkat et.

Hayata geçirmek istediğin,kökten değişim istediğin bazı konular var kafanda özellikle maddi konularda daha rahat olmak istiyorsun ve huzurlu olmak senin için çok önemli bir konu.

Özel hayatında biraz stresli bir zaman dilimine girebilirsin biraz canın sıkılacak evli bir kadın senin canını sıkacak.Çok kafana takma diyebilirim.Çünkü bazı gerçekler ortaya çıkacak ki bunların ortaya çıkmasını bekliyor gibisin karşılıklı konuşmaların var ve bu konuşmalar seni mutlu edecek stresini alacak sevineceksin.

sağlığınla ilgili bir konu var cnm ve sağlıgına dikkat etmelisin bu sıralar.

Güzel haberlerin var sırasıyla gelecek olan.Umarim güzel haberlerin çabucak gelir.

Falın böyle çıktı cnm inş beğenmişsindir.Görüşmek üzere...

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Ceyda grl
Canim senin icin yaptigim acilimda soyle cikti.

Aranizda bir guven sorunu var ve is konusunda maddi konularda sik sik tartisiyorsunuz.esin biraz tarismaci ve huzursuz olarak cikmis.
Esinin bir yerlerde bir davasimi var cunku huzursuzluguyla bu konu cok baglantili.
Aslinda esin birseyler konusmak istiyor fakat dusuncede kaliyor bu hep.
Sen ise esine biraz daha duskunsun ama oda seni sevmiyor degil.
Bazen herseye bir son vermek istiyorsun bazende onun seni birakmasindan korkuyorsun.
Sonucta her ikinizde konusmayi deneyeceksiniz ve konusarak herseyi cozumleyeceksiniz.
Mutluluk sizinle olsun cnm.
Gorusmek uzere.

Arzu 18

Arzu 18

Aktif Üye
Üye
1melek' Alıntı:
Merhaba canım.
Tşk ederim sen nasılsın?
Falına bakalım.Ama keşke bu kadar genel değilde merakta olduğun şeyleri sorsaydın :)

Canım falın güzel çıktı.öncelikle sen güvenilir bir insansın ve kendin gibi insanlarada güvenmek istiyorsun.Epey zorluklar yaşamıssın zamanında ama sonrasında mutlu olacağını düşünüyorum.Çalışıyorsan daha başarılı bir ay seni bekliyor.

Güvendiğin yada dostum dediğin bir kişiyle ayrılık yaşamışşsın ve bu biraz ani olmuş senin için yada böyle bir durumla karşılaşma ihtimalin var diyelim.biraz dikkatli olman gerekecek.

Kendini yalnız hissediyorsun ve hanende mutlu olmak istiyorsun.Kendini içine kapatma iç huzurunu korumaya dikkat et.

Hayata geçirmek istediğin,kökten değişim istediğin bazı konular var kafanda özellikle maddi konularda daha rahat olmak istiyorsun ve huzurlu olmak senin için çok önemli bir konu.

Özel hayatında biraz stresli bir zaman dilimine girebilirsin biraz canın sıkılacak evli bir kadın senin canını sıkacak.Çok kafana takma diyebilirim.Çünkü bazı gerçekler ortaya çıkacak ki bunların ortaya çıkmasını bekliyor gibisin karşılıklı konuşmaların var ve bu konuşmalar seni mutlu edecek stresini alacak sevineceksin.

sağlığınla ilgili bir konu var cnm ve sağlıgına dikkat etmelisin bu sıralar.

Güzel haberlerin var sırasıyla gelecek olan.Umarim güzel haberlerin çabucak gelir.

Falın böyle çıktı cnm inş beğenmişsindir.Görüşmek üzere...
bu kimin icindi acaba ,ben kendime goturdum

K

kırmızılar

Yeni Üye
Üye
Mrb. Benim içinde bakarmısın?
Erkek ark. Sıkıntılı süreçteyiz evlilik konusnda bazı problemler yaşıyoruz.
Evlenebilecekmiyiz?

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
kırmızılar' Alıntı:
Mrb. Benim içinde bakarmısın?
Erkek ark. Sıkıntılı süreçteyiz evlilik konusnda bazı problemler yaşıyoruz.
Evlenebilecekmiyiz?
Merhaba

Senin fal açılımın şu şekilde çıktı;Hayatında birşeyler olumlu giderken kavgalar ,anlaşmazlıklar gibi durumlar ortaya çıkmış ve hala da sürüyor olarak çıktı.

Çevrende üzüntü yaşıyorsun biraz tepetaklak oldum derlerya aynen böyle olmuşsun .ve de acı çekiyorsun epey.

Hayatındaki kişiyi kesinlikle kaybetmek istemiyorsun ve onunla bir hane birliği istiyorsun çünkü sen bu kişiyi epey seviyorsun aslında.

Konuşmalarında uyanık ve dikkatli olman gereken bir döneme girmişsin.bir kadınla bir konuşma yapacaksın ne dediğine ne konuştuğuna dikkat etmelisin cnm.dedikodu vs bu tür konulara girme ve de aldırış etme.

Sen tekrar sevdiğin kişiyle konuşacaksın görüşme yapacaksın onunla evlilik üzerine konularda çünkü sen onu hayat arkadaşı olarak tanımlıyorsun iç dünyanda.aranızda tekrardan bir anlaşma ve uyum söz konusu olma ihtimali yüksek.

Çevrenden bir erkeğin sağlık durumuyla ilgili birşeyler duyacaksın .

sevdiğin kişi bulunduğu yerden uzaklaşmakm istiyor bu tarz düşünceleri var bazı şeyleri değiştirmek biraz daha özgür olmak istiyor sen konuşarak anlaşma yolunu seç uyumlu olacağınızı düşünüyorum.

şansınız bol olsun.

Görüşmek üzere..

K

kırmızılar

Yeni Üye
Üye
1melek' Alıntı:
Merhaba

Senin fal açılımın şu şekilde çıktı;Hayatında birşeyler olumlu giderken kavgalar ,anlaşmazlıklar gibi durumlar ortaya çıkmış ve hala da sürüyor olarak çıktı.

Çevrende üzüntü yaşıyorsun biraz tepetaklak oldum derlerya aynen böyle olmuşsun .ve de acı çekiyorsun epey.

Hayatındaki kişiyi kesinlikle kaybetmek istemiyorsun ve onunla bir hane birliği istiyorsun çünkü sen bu kişiyi epey seviyorsun aslında.

Konuşmalarında uyanık ve dikkatli olman gereken bir döneme girmişsin.bir kadınla bir konuşma yapacaksın ne dediğine ne konuştuğuna dikkat etmelisin cnm.dedikodu vs bu tür konulara girme ve de aldırış etme.

Sen tekrar sevdiğin kişiyle konuşacaksın görüşme yapacaksın onunla evlilik üzerine konularda çünkü sen onu hayat arkadaşı olarak tanımlıyorsun iç dünyanda.aranızda tekrardan bir anlaşma ve uyum söz konusu olma ihtimali yüksek.

Çevrenden bir erkeğin sağlık durumuyla ilgili birşeyler duyacaksın .

sevdiğin kişi bulunduğu yerden uzaklaşmakm istiyor bu tarz düşünceleri var bazı şeyleri değiştirmek biraz daha özgür olmak istiyor sen konuşarak anlaşma yolunu seç uyumlu olacağınızı düşünüyorum.

şansınız bol olsun.

Görüşmek üzere..
ağzına yüreğine eline sağlık çok güzel yorumlamışsın Teşekkür ederim.
evet bulunduğu ortamı değiştirmek istiyor farklı ev farklı yaşan tarzı evlenip birlikte yaşayacağımız ortam ama bu süreçte bazı aksaklıklar oluyor süre uzuyor. merak ettiğim düşündüğüm evlilik konusu ne olacak yani düşünceler ne yönde ilerleyecek ne yapacağım tepe taklak olduğum noktada burası.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Merhaba canım banada fal bakarmısın genel olarak .Çok merak ediyorum biraz sıkıntılı günler geçiriyorum da .