KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

MERHABA
Eski eşimle ilişki durumumuz ne olacak?ben bunu çok merak ediyorum :18:
ve ben nasıl bi davranış sergilemeliyim ?
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN...

:dilektut::cheer2:Sevgili Melekler
Merhaba
Ben geldim.
Fal bakmaya başlıyorum.
Herşeye yeniden başlıyoruz.
Hepinize İYİ EĞLENCELER...

Merhaba canım.
Tşk ederim sen nasılsın?
Falına bakalım.Ama keşke bu kadar genel değilde merakta olduğun şeyleri sorsaydın :)

Canım falın güzel çıktı.öncelikle sen güvenilir bir insansın ve kendin gibi insanlarada güvenmek istiyorsun.Epey zorluklar yaşamıssın zamanında ama sonrasında mutlu olacağını düşünüyorum.Çalışıyorsan daha başarılı bir ay seni bekliyor.

Güvendiğin yada dostum dediğin bir kişiyle ayrılık yaşamışşsın ve bu biraz ani olmuş senin için yada böyle bir durumla karşılaşma ihtimalin var diyelim.biraz dikkatli olman gerekecek.

Kendini yalnız hissediyorsun ve hanende mutlu olmak istiyorsun.Kendini içine kapatma iç huzurunu korumaya dikkat et.

Hayata geçirmek istediğin,kökten değişim istediğin bazı konular var kafanda özellikle maddi konularda daha rahat olmak istiyorsun ve huzurlu olmak senin için çok önemli bir konu.

Özel hayatında biraz stresli bir zaman dilimine girebilirsin biraz canın sıkılacak evli bir kadın senin canını sıkacak.Çok kafana takma diyebilirim.Çünkü bazı gerçekler ortaya çıkacak ki bunların ortaya çıkmasını bekliyor gibisin karşılıklı konuşmaların var ve bu konuşmalar seni mutlu edecek stresini alacak sevineceksin.

sağlığınla ilgili bir konu var cnm ve sağlıgına dikkat etmelisin bu sıralar.

Güzel haberlerin var sırasıyla gelecek olan.Umarim güzel haberlerin çabucak gelir.

Falın böyle çıktı cnm inş beğenmişsindir.Görüşmek üzere...

Ceyda grl
Canim senin icin yaptigim acilimda soyle cikti.

Aranizda bir guven sorunu var ve is konusunda maddi konularda sik sik tartisiyorsunuz.esin biraz tarismaci ve huzursuz olarak cikmis.
Esinin bir yerlerde bir davasimi var cunku huzursuzluguyla bu konu cok baglantili.
Aslinda esin birseyler konusmak istiyor fakat dusuncede kaliyor bu hep.
Sen ise esine biraz daha duskunsun ama oda seni sevmiyor degil.
Bazen herseye bir son vermek istiyorsun bazende onun seni birakmasindan korkuyorsun.
Sonucta her ikinizde konusmayi deneyeceksiniz ve konusarak herseyi cozumleyeceksiniz.
Mutluluk sizinle olsun cnm.
Gorusmek uzere.

Merhaba canım.
Tşk ederim sen nasılsın?
Falına bakalım.Ama keşke bu kadar genel değilde merakta olduğun şeyleri sorsaydın :)

Canım falın güzel çıktı.öncelikle sen güvenilir bir insansın ve kendin gibi insanlarada güvenmek istiyorsun.Epey zorluklar yaşamıssın zamanında ama sonrasında mutlu olacağını düşünüyorum.Çalışıyorsan daha başarılı bir ay seni bekliyor.

Güvendiğin yada dostum dediğin bir kişiyle ayrılık yaşamışşsın ve bu biraz ani olmuş senin için yada böyle bir durumla karşılaşma ihtimalin var diyelim.biraz dikkatli olman gerekecek.

Kendini yalnız hissediyorsun ve hanende mutlu olmak istiyorsun.Kendini içine kapatma iç huzurunu korumaya dikkat et.

Hayata geçirmek istediğin,kökten değişim istediğin bazı konular var kafanda özellikle maddi konularda daha rahat olmak istiyorsun ve huzurlu olmak senin için çok önemli bir konu.

Özel hayatında biraz stresli bir zaman dilimine girebilirsin biraz canın sıkılacak evli bir kadın senin canını sıkacak.Çok kafana takma diyebilirim.Çünkü bazı gerçekler ortaya çıkacak ki bunların ortaya çıkmasını bekliyor gibisin karşılıklı konuşmaların var ve bu konuşmalar seni mutlu edecek stresini alacak sevineceksin.

sağlığınla ilgili bir konu var cnm ve sağlıgına dikkat etmelisin bu sıralar.

Güzel haberlerin var sırasıyla gelecek olan.Umarim güzel haberlerin çabucak gelir.

Falın böyle çıktı cnm inş beğenmişsindir.Görüşmek üzere...
bu kimin icindi acaba ,ben kendime goturdum

Geri