KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

Mrb. Benim içinde bakarmısın?
Erkek ark. Sıkıntılı süreçteyiz evlilik konusnda bazı problemler yaşıyoruz.
Evlenebilecekmiyiz?

Merhaba

Senin fal açılımın şu şekilde çıktı;Hayatında birşeyler olumlu giderken kavgalar ,anlaşmazlıklar gibi durumlar ortaya çıkmış ve hala da sürüyor olarak çıktı.

Çevrende üzüntü yaşıyorsun biraz tepetaklak oldum derlerya aynen böyle olmuşsun .ve de acı çekiyorsun epey.

Hayatındaki kişiyi kesinlikle kaybetmek istemiyorsun ve onunla bir hane birliği istiyorsun çünkü sen bu kişiyi epey seviyorsun aslında.

Konuşmalarında uyanık ve dikkatli olman gereken bir döneme girmişsin.bir kadınla bir konuşma yapacaksın ne dediğine ne konuştuğuna dikkat etmelisin cnm.dedikodu vs bu tür konulara girme ve de aldırış etme.

Sen tekrar sevdiğin kişiyle konuşacaksın görüşme yapacaksın onunla evlilik üzerine konularda çünkü sen onu hayat arkadaşı olarak tanımlıyorsun iç dünyanda.aranızda tekrardan bir anlaşma ve uyum söz konusu olma ihtimali yüksek.

Çevrenden bir erkeğin sağlık durumuyla ilgili birşeyler duyacaksın .

sevdiğin kişi bulunduğu yerden uzaklaşmakm istiyor bu tarz düşünceleri var bazı şeyleri değiştirmek biraz daha özgür olmak istiyor sen konuşarak anlaşma yolunu seç uyumlu olacağınızı düşünüyorum.

şansınız bol olsun.

Görüşmek üzere..

Merhaba

Senin fal açılımın şu şekilde çıktı;Hayatında birşeyler olumlu giderken kavgalar ,anlaşmazlıklar gibi durumlar ortaya çıkmış ve hala da sürüyor olarak çıktı.

Çevrende üzüntü yaşıyorsun biraz tepetaklak oldum derlerya aynen böyle olmuşsun .ve de acı çekiyorsun epey.

Hayatındaki kişiyi kesinlikle kaybetmek istemiyorsun ve onunla bir hane birliği istiyorsun çünkü sen bu kişiyi epey seviyorsun aslında.

Konuşmalarında uyanık ve dikkatli olman gereken bir döneme girmişsin.bir kadınla bir konuşma yapacaksın ne dediğine ne konuştuğuna dikkat etmelisin cnm.dedikodu vs bu tür konulara girme ve de aldırış etme.

Sen tekrar sevdiğin kişiyle konuşacaksın görüşme yapacaksın onunla evlilik üzerine konularda çünkü sen onu hayat arkadaşı olarak tanımlıyorsun iç dünyanda.aranızda tekrardan bir anlaşma ve uyum söz konusu olma ihtimali yüksek.

Çevrenden bir erkeğin sağlık durumuyla ilgili birşeyler duyacaksın .

sevdiğin kişi bulunduğu yerden uzaklaşmakm istiyor bu tarz düşünceleri var bazı şeyleri değiştirmek biraz daha özgür olmak istiyor sen konuşarak anlaşma yolunu seç uyumlu olacağınızı düşünüyorum.

şansınız bol olsun.

Görüşmek üzere..

ağzına yüreğine eline sağlık çok güzel yorumlamışsın Teşekkür ederim.
evet bulunduğu ortamı değiştirmek istiyor farklı ev farklı yaşan tarzı evlenip birlikte yaşayacağımız ortam ama bu süreçte bazı aksaklıklar oluyor süre uzuyor. merak ettiğim düşündüğüm evlilik konusu ne olacak yani düşünceler ne yönde ilerleyecek ne yapacağım tepe taklak olduğum noktada burası.

ağzına yüreğine eline sağlık çok güzel yorumlamışsın Teşekkür ederim.
evet bulunduğu ortamı değiştirmek istiyor farklı ev farklı yaşan tarzı evlenip birlikte yaşayacağımız ortam ama bu süreçte bazı aksaklıklar oluyor süre uzuyor. merak ettiğim düşündüğüm evlilik konusu ne olacak yani düşünceler ne yönde ilerleyecek ne yapacağım tepe taklak olduğum noktada burası.

aslında aranızdaki bağ çok güzel amaaa sana bir noktaya vurgu yaptım bir bayanla bir konuşman olacak konuşmalarına dikkat et şeklinde.yakın bir bayanın sözlerini ciddiye alıyor, dinliyor, fikir alıyor.

senin yapman gereken;ilişkinizi daha sağlam hale getirmen için ona çok çok güvendiğini sözlerinle çok çok beyan etmen lazım derim.....evlilik yakın fakat senin onunla'' konuşmaların'' belirleyici olacak evlilik konusunda.yani tepetaklak olmazsın artık.

Sevimli cadı

Sen etrafında güvenilen,sempatik,arkadaş canlısı ve çok sosyal bir insansın.

Çevrende epey seviliyorsun bir şekilde kendini sevdiriyorsun ve fikri danışılan bir kişisin.

Biraz maddi konularda ve birazda duygusal dünyanda sıkıntılı bir dönemde olduğun ortaya çıkıyor.Ama yinede neşeni kaybetmiyorsun.Bu bahsettiğim iki konuda biranda rahatlamayı çokk istiyorsun bu sıralar.

Bir yer değiştirme haberi alabilirsin ama istemediğin bir yerdeğiştirme haberi cnm bu.

senden yaşca büyük bir erkekten bir mesaj veya bir haberin var gelecek olan.

Cnm sağlığına biraz dikkat etmelisin sanırım bazı problemler var.

Kafanı yorduğun konuda geceleri çok düşünüyorsun ve strese giriyorsun fakat çözümlerde var olarak çıkmış.

Düşündüğün bir konuda bir karar verip herşeye bir nokta koyup yeni bir başlangıç yapacaksın.Bence fazla stres yapmamalısın .

Herşey gönlünce olsun.

Görüşmek üzere.

Geri