KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

aslında aranızdaki bağ çok güzel amaaa sana bir noktaya vurgu yaptım bir bayanla bir konuşman olacak konuşmalarına dikkat et şeklinde.yakın bir bayanın sözlerini ciddiye alıyor, dinliyor, fikir alıyor.

senin yapman gereken;ilişkinizi daha sağlam hale getirmen için ona çok çok güvendiğini sözlerinle çok çok beyan etmen lazım derim.....evlilik yakın fakat senin onunla'' konuşmaların'' belirleyici olacak evlilik konusunda.yani tepetaklak olmazsın artık.

Ya evet aynen böle sölediğin gibi...
Bizim bazı özel konularımız var kendimizle çevreyle aileyle ilgili onları aşmamız lazm bnu bşarabilecekmiyiz evlilik sürecinde biraz zorluklar yaşayacağız gibi duruor. Zaman zaman kendi aramızda bile sournlar olabliyor.
Bir ileri 2 geri gidiyor gibiyiz. Ha tamam dediğimiz anda nedendir blinmez bi aksilik kol geziyor.

aslında aranızdaki bağ çok güzel amaaa sana bir noktaya vurgu yaptım bir bayanla bir konuşman olacak konuşmalarına dikkat et şeklinde.yakın bir bayanın sözlerini ciddiye alıyor, dinliyor, fikir alıyor.

senin yapman gereken;ilişkinizi daha sağlam hale getirmen için ona çok çok güvendiğini sözlerinle çok çok beyan etmen lazım derim.....evlilik yakın fakat senin onunla'' konuşmaların'' belirleyici olacak evlilik konusunda.yani tepetaklak olmazsın artık.
Ben bu sıkıntılarımdn ne zmn kurtuluo feraha çıkıcam

Merhabalar adim valide evlilik hayatim nasil olacaq?)

Sevgili Valide

Son zamanlarda biraz kaygılı ve üzütülüsün.neden?

Öncelikle evleneceğin kişi çok başarılı, enerjik ve dost canlısı ve çok sosyal bir insan ayrıca hayatın zorluklarını çekmiş hani görmüş geçirmiş derler ya öyle olgun birisi çıkıyor karşına.

Aranızda çok güzel ve anlamlı bir bağ oluşacak ve senin ruhunada hitap edecek ve bazı problemlerine destek olacak çözümler getirecek bu evleneceğin kişi.böyle bir başlangıç var.

Sen biraz böyle duygusal olarak kimselere güvenemiyorsun ve bazen kimseyle anlaşamayacağını düşünüyorsun.Ama böyle değilsin.

Çok mutlu bir hayatın olacak ve aşk evliliği görünüyor. büyük ihtimalle öyle çıktı yani.Ama sende acayip bir tedirginlik var ,karamsarlık var ,tuhaf bir çekingenlik var senin iç dünyanda böyle yani.Bence biraz kendine güvenmeli ve kendine bu kadar yüklenmemelisin.

Mutluluk seninle olsun.

Görüşmek üzere.

Merhaba hanımefendi banada kart barmısınız. İşimle ilgili bir mahkeme süreci var .Birde evlilik görünüyormu .Şimdiden tesekkürler .

Geri