KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

benimde bir sorum olcakti size

ben meryem basimdan bir evlilik gecti bir kizim var acaba hayatmda neler olcak?

Canım çalışıyorsun galiba iş hayatında ufak bir sıkıntın olacak ,ve kısa sürede çözüme kavuşacak eğer çalışma hayatın yok ise bir iş başlangıcı olacak.Seni çok yakın bulan bir kişi sana duygularını açacak ve bir teklif alacaksın.
Kısa bir zaman içinde bir bayandan canını sıkacak bir haber alacaksın ve bu seni düşündürecek.Adli bir olayın var bir dava gibi birşey evi ilgilendiren bir konu bu konuyla ilgili bir görüşme yapacaksın.Önünde engel olarak düşündüğün bir konun var buna çözüm bulup aşacaksın.
Hayatında bundan sonra girecek kişiler için artık uyanık ve dikkatli olmayı planlıyorsun.Bazı değişimler yapmak istiyorsun fakat karar veremeyip ikilemlere düşüyorsun.Hayatına ani birşekilde girmek isteyen kişi var ve bu kişi bu durumu ifade etmek için şimdilik beklemede.

Kendine iyi bak.Görüşmek üzere.

yine ben baktımda fal açtırmadığım epey olmuş .eşimle olan durumlar ne olcak,benle anlaşmaya geleceklermiştalep ettiğim miktarı vereceklermi?eşimin mayısın 30 da mahkemesi var cezaevinden çıkacakmı,boşanacakmıyız

yine ben baktımda fal açtırmadığım epey olmuş .eşimle olan durumlar ne olcak,benle anlaşmaya geleceklermiştalep ettiğim miktarı vereceklermi?eşimin mayısın 30 da mahkemesi var cezaevinden çıkacakmı,boşanacakmıyız önümüzdeki salı boşanma davamız var ne olur NEDEN BANA CEVAP YAZMADIN MELEK BIKTIRDIMMI AMA SORU SORMA LİMİTİ YOK OY YÜZDEN SORUYORUM TEŞEKKÜRLER

Geri