Kasık ağrısı yaşayanlar bu hamilelik belirtisi mi

ultrasondan bakmış hamilelik varsa görür ve derdi size gebesiniz diye siz yanlış anlamış olabilir misiniz? Son adetiniz ne zaman bu arada ? Ve beklenen adet tarihiniz?
Yalnıs anladığımı sanmıyorum yani temiz dediğini duydum hatta derin bi oh çekip kalktım falan ama büyük gebelik yok demesi biraz ilginç geldi muhtemelen korktuğumu anladı şaka yaptı diye düşünüyorum. Temmuz ve öncesi hep 11 ı haziran 7 ağustos 5 oldu bel akıntı ve kasık ağrısı sıktı canımı. Ama bi yandan öyle bi şey olsaydı doktor bana göstermez miydi bebek bu yada işte büyük gebelik görmüyorum dediğinden gebelik bu kadar falan diye anlatmak zorunda değil mi

Zaten herhangi bi cinsel birlikteliğim olmadı 3 ay öncesinde olmuştu ona istinaden yazdım bunu. Düzenli olan reglimi bi kaç gün oynamayla birlikte 4 5 gün erken gördüm sadece. Tek sıkıntı 12 13 yasindan beri olan göğüs ağrısı henüz başlamadı ondan tedirgin oldum birde bel ağrım çok var

Kadınlar programlanmış robot değil. Örneklersek ; Düzenli gelişen adet döngüleri, bozulur, pms öncesi görülen septomlar değişir, hormonlar dengesizleşir vs. Adet öncesi gögüslerde hassaslaşma ve ağrıyı birçok kadın deneyimlemiştir. Bu ağrı hormonlarla alakalı olduğu gibi tüketilen besinlerden , aşırı sigara, kahve tüketiminden, ilaç alımından da kaynaklanabilir. PMS septomları her dönemde görülmeyebilir , endişelenecek bir durum yok

Kadınlar programlanmış robot değil. Örneklersek ; Düzenli gelişen adet döngüleri, bozulur, pms öncesi görülen septomlar değişir, hormonlar dengesizleşir vs. Adet öncesi gögüslerde hassaslaşma ve ağrıyı birçok kadın deneyimlemiştir. Bu ağrı hormonlarla alakalı olduğu gibi tüketilen besinlerden , aşırı sigara, kahve tüketiminden, ilaç alımından da kaynaklanabilir. PMS septomları her dönemde görülmeyebilir , endişelenecek bir durum yok
Teşekkür ediyorum ilginiz için.

Yalnıs anladığımı sanmıyorum yani temiz dediğini duydum hatta derin bi oh çekip kalktım falan ama büyük gebelik yok demesi biraz ilginç geldi muhtemelen korktuğumu anladı şaka yaptı diye düşünüyorum. Temmuz ve öncesi hep 11 ı haziran 7 ağustos 5 oldu bel akıntı ve kasık ağrısı sıktı canımı. Ama bi yandan öyle bi şey olsaydı doktor bana göstermez miydi bebek bu yada işte büyük gebelik görmüyorum dediğinden gebelik bu kadar falan diye anlatmak zorunda değil mi
Tabii ki ultrasona girmişsiniz bebek olsa kese filan illa ki gösterirdi Suhan adminimin de dediği gibi robot değiliz ki hep aynı şeyleri yaşayalım ufacık bir stres bile adetimizi düzensizleştirebiliyor hatta kullandığınız bir ağrı kesici bile ;)

Bu arada bu yorumunuzu da yeni gördüm gebelik söz konusu olsa hekim bunu sizinle paylaşır düzenli olarak kontrole çağırır. Gebe olmadığınızı teyit etmiş. Evham yapmayın , gebe değilsiniz . Çok kafaya takıyorsanız evde gebelik testi alıp yapın kuşkunuzu giderin.

Bu arada bu yorumunuzu da yeni gördüm gebelik söz konusu olsa hekim bunu sizinle paylaşır düzenli olarak kontrole çağırır. Gebe olmadığınızı teyit etmiş. Evham yapmayın , gebe değilsiniz . Çok kafaya takıyorsanız evde gebelik testi alıp yapın kuşkunuzu giderin.j
Evet kontrole çağırma olayını bende düşündüm. Büyük bi gebelik görünmüyor demesi aklımı karıştırdı sadece ama dediğim gibi gülümsedi o sırada korktugumu fark etmiş olmali ki söyledi. Rahim kalinlasmasi da herhalde reglim bitmişti ondan oturudür. Sizinle paylaşmak istedim bu durumu ters algıladığım bi sey var mı diye sizin de bi kuşkunuz yok anladığım kadarıyla tekrardan teşekkür ediyorum hepinize teker teker :)

Evet kontrole çağırma olayını bende düşündüm. Büyük bi gebelik görünmüyor demesi aklımı karıştırdı sadece ama dediğim gibi gülümsedi o sırada korktugumu fark etmiş olmali ki söyledi. Rahim kalinlasmasi da herhalde reglim bitmişti ondan oturudür. Sizinle paylaşmak istedim bu durumu ters algıladığım bi sey var mı diye sizin de bi kuşkunuz yok anladığım kadarıyla tekrardan teşekkür ediyorum hepinize teker teker :)
Kız sen daha emin olmadınmı

Geri