Kasıklarımda Batma Vat Hamile Olabilirmiyim

T

ttanem

Forum Okuru
Kasıklarımda Batma Vat Hamile Olabilirmiyim
merhaba ben enson 19 haziranda adet oldum sonrasında korunmasız eşimle birlikte oldum bu ay hep yumurtlama günlerim olan 3 4 ve 5 temmuzda dahil adetime yakın sol kasıkta egilip kalkarken batma göbek agrısı var ama bugün adet olmadan önce her zaman olan sivilcelerim çıktı acaba hamile değilmiyim bütün ümitlerim kırıldı bu hamile olmadıgımımı gösterir çünkü her zaman çıkar adet öncesi

Kasklardaki Batmalar ve göbekteki ağrılar sadece hamilelikle ilişkilendirilenmez zira enfeksiyon durumunda da bu tür sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz beklemekten başka yapacağımız bir şey yok adet zamanınız geçtikten sonra hamilelik testi yapabilirsiniz inşallah hamilesinizdir

sivilce durumu peki hamilelikte de oluyor mu acaba

Yaşınız muhtemelen 30 dan aşağı ve sivilceleriniz vardır :) Yani sivilce durumunu hamilelikte hiç duymadım bir kaç yer de belki ama alakasız bir durum diyebiliriz.

Yaşım 35 her adet oncesi iki üç gün önce sivilcem çıkar zaten ilk sorduğum soruda da yazmıştım acaba yine adet mı olacağım bazı kişiler aynı adet belirtilerinin tamamını yaşıyormuş birebir onun için sormuştum

Geri