Kasımda doğum yapacak anne adayları burada

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
Kasımda doğum yapacak anne adayları burada
kasımda dogum yapcak anne adayları burada paylaşalım herşeyi.:grouphug:........kasımda inş anne olucagım:emzirme::ehi:

E o zaman bunu hemen rankınızı hamiş melek diye değiştirerek kutlayalım ve ekleyelim,
" Allah analı babalı büyütsün inşallah " :)

canım doktorum aralık 1 dedi kasım 15 ten sonra bekliyoruz paylaş neler yaptığını nasıl geçtiğini rabbiö kucağına almayı nasip etsin sağ salim sağlıklı sıhhattli hayırlı vicdanlı evlat nasip etsin

ayy cnm bir tane buldum kasımda dogum yapcak:pasi:...nasıl olsun cnm agrılarım azaldı ilk zaman lardaki gibi degil..ikili testim yapıldı allaha şükür temiz çıktı..haziranın 5 le 16 arası geldedi doktor hem cinsiyet ögrenicegiz hemde 3lü test yapılıcakmış...iki ayrı doktora gittim biri kasımın 19 biride 22 dedi dogum için bakalım hangisi olcak..hayırlısı olsun..

sen ne durumdasın cnm ne kadar oldu senin şimdi testlerin yapıldımı..allah eline versin cnm yazdıgın duaların aynısı benden sana bitanem.... herşeyin hayırlısı cinsiyeti belli oldumu senin

3 kasımda ilk kez anne oluyorum çok korkuyorum sanki yada bana öyle geliyor iyimiyim nasılım ben iyim iyim bişi yok buda geçicek alıcan çocuğunu kucağına emziricen hatırlamıcan bile dimi D@isy canım benim :ebebek:her gece kabusummu oldu hayalimmi oldu anlamıyorum artık:bebiss: ben korkmuyorum yaa hayır korkmuyorum size öyle geliyo ne oluyo ayy dağılıınn:kafa: selli yağmurmuş o dedikleride nedir yarebbim ooffff :ahhhhh:korkmuyorum korkmuyorum korkmuyorum iyim ben :örgü:

slm kızlar bende hayırlısıyla kasım anne adayıyım artık son hazırlıklarımızı yapmaya başladık.dr 28 kasım diyo doğum tarihi.ama 15den itibaren beklemede olucaz şimdiden herkese hayırlı doğumlar Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin:D

Geri