kasım anneleriii:)

• Konbuyu başlatan @Kendi@
@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
kasımda dogum yapcak anne adayları burada paylaşalım herşeyi.:grouphug:........kasımda inş anne olucagım:emzirme::ehi:

Bu Kategoriye Son Eklenenler

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
papatya25' Alıntı:
kasımda dogum yapcak anne adayları burada paylaşalım herşeyi.:grouphug:........kasımda inş anne olucagım:emzirme::ehi:
Hayırlı olsun Rabbim kolay bir doğum sağlıkı bir evlat nasip etsin :)

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
amin..çok teşekkür ederim canım:asskim:

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
E o zaman bunu hemen rankınızı hamiş melek diye değiştirerek kutlayalım ve ekleyelim,
" Allah analı babalı büyütsün inşallah " :)

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
E o zaman bunu hemen rankınızı hamiş melek diye değiştirerek kutlayalım ve ekleyelim,
" Allah analı babalı büyütsün inşallah " :)

ayy çok güzel oldu bayıldım..teşekkür ederim :humble:

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
canım doktorum aralık 1 dedi kasım 15 ten sonra bekliyoruz paylaş neler yaptığını nasıl geçtiğini rabbiö kucağına almayı nasip etsin sağ salim sağlıklı sıhhattli hayırlı vicdanlı evlat nasip etsin

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
ayy cnm bir tane buldum kasımda dogum yapcak:pasi:...nasıl olsun cnm agrılarım azaldı ilk zaman lardaki gibi degil..ikili testim yapıldı allaha şükür temiz çıktı..haziranın 5 le 16 arası geldedi doktor hem cinsiyet ögrenicegiz hemde 3lü test yapılıcakmış...iki ayrı doktora gittim biri kasımın 19 biride 22 dedi dogum için bakalım hangisi olcak..hayırlısı olsun..

sen ne durumdasın cnm ne kadar oldu senin şimdi testlerin yapıldımı..allah eline versin cnm yazdıgın duaların aynısı benden sana bitanem.... herşeyin hayırlısı cinsiyeti belli oldumu senin

D@isy

D@isy

Yeni Üye
Üye
3 kasımda ilk kez anne oluyorum çok korkuyorum sanki yada bana öyle geliyor iyimiyim nasılım ben iyim iyim bişi yok buda geçicek alıcan çocuğunu kucağına emziricen hatırlamıcan bile dimi D@isy canım benim :ebebek:her gece kabusummu oldu hayalimmi oldu anlamıyorum artık:bebiss: ben korkmuyorum yaa hayır korkmuyorum size öyle geliyo ne oluyo ayy dağılıınn:kafa: selli yağmurmuş o dedikleride nedir yarebbim ooffff :ahhhhh:korkmuyorum korkmuyorum korkmuyorum iyim ben :örgü:

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
slm kızlar bende hayırlısıyla kasım anne adayıyım artık son hazırlıklarımızı yapmaya başladık.dr 28 kasım diyo doğum tarihi.ama 15den itibaren beklemede olucaz şimdiden herkese hayırlı doğumlar Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin:D

üni-melek

üni-melek

Yeni Üye
Üye
Allah yardımcın olsun hayırlı bir evlat nasip etsin canım..

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
yns_ysmn' Alıntı:
slm kızlar bende hayırlısıyla kasım anne adayıyım artık son hazırlıklarımızı yapmaya başladık.dr 28 kasım diyo doğum tarihi.ama 15den itibaren beklemede olucaz şimdiden herkese hayırlı doğumlar Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin:D

ayy canım ne güzel baya yakınız senine..benimde normalde 19 kasım ama doktor 22 olabilir dedi........anlarsana canım cinsiyet ne neer aldınız bebşinize..

bizde son hazırlıkları yapıyoruz artık dün yatagını adık.dayanamayıp serdim herşeyini çarşaf falan gelip gidip bakıyorum evin için :D

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
@Kendi@' Alıntı:
ayy canım ne güzel baya yakınız senine..benimde normalde 19 kasım ama doktor 22 olabilir dedi........anlarsana canım cinsiyet ne neer aldınız bebşinize..

bizde son hazırlıkları yapıyoruz artık dün yatagını adık.dayanamayıp serdim herşeyini çarşaf falan gelip gidip bakıyorum evin için
evet cnm hemde baya bi yakınız senle dün dra gittim benim oğlan dönmemiş sezeryan diyo gene son gün belli olur ama büyük bi ihtimal sezaryan dedi onun içinde bi aksilik çıkmazsa 1hafta önce yani bayram sonu alırım dedi seninle günümüzde aynı olcak sanırım önce gelmezse eğer yani 22 kasım oluyo.cinsiyet erkek biz geçen ay aldık beşiğini eşyalarını beşik mobilya beşik aldım sorma bende aynı şekilde devamlı gözüm beşikte.zıbınlarını hastane çıkışını havlusu battaniyesi biberonları emzik aldık hepsini şimdilik bi eksiğimiz yok çok şükür doğum çantamıda hazırladım artık.senin cinsiyet ne cnm çantanı hazırlamadıysan mutlaka hazırla ne olur ne olmaz belli mi normalmi sezeryanmı olcak :D

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
yns_ysmn' Alıntı:
evet cnm hemde baya bi yakınız senle dün dra gittim benim oğlan dönmemiş sezeryan diyo gene son gün belli olur ama büyük bi ihtimal sezaryan dedi onun içinde bi aksilik çıkmazsa 1hafta önce yani bayram sonu alırım dedi seninle günümüzde aynı olcak sanırım önce gelmezse eğer yani 22 kasım oluyo.cinsiyet erkek biz geçen ay aldık beşiğini eşyalarını beşik mobilya beşik aldım sorma bende aynı şekilde devamlı gözüm beşikte.zıbınlarını hastane çıkışını havlusu battaniyesi biberonları emzik aldık hepsini şimdilik bi eksiğimiz yok çok şükür doğum çantamıda hazırladım artık.senin cinsiyet ne cnm çantanı hazırlamadıysan mutlaka hazırla ne olur ne olmaz belli mi normalmi sezeryanmı olcak :D

ah canım ben daha çanta hazırlamadım..en kısa zamanda hazırlıycam
benimde erkek aynıyız senle baya benim oğlumda ters duruyor doktor sezeryan dior bayramdan önce alırız dedi...
herşeyi tamam oğlumun sadece kendi özel eksiklerim kaldı.onlarıda kardeşim gelcek onu bekliyorum birlikte yapıcaz....allah yardımıcımız olsun arkadaşım o günü sabırsızlıkla bekliyorum:D

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
@Kendi@' Alıntı:
ah canım ben daha çanta hazırlamadım..en kısa zamanda hazırlıycam
benimde erkek aynıyız senle baya benim oğlumda ters duruyor doktor sezeryan dior bayramdan önce alırız dedi...
herşeyi tamam oğlumun sadece kendi özel eksiklerim kaldı.onlarıda kardeşim gelcek onu bekliyorum birlikte yapıcaz....allah yardımıcımız olsun arkadaşım o günü sabırsızlıkla bekliyorum:D
ayyyy ya ne tesadüf seninde mi oğluşun ters duruyo herşeyimiz aynı senle senin bayramdan önce demiş benimde bayram sonu dedi ozaman senin nasipse 14 kasım gibi olur.bende aynen biran öce gelsinde yavruma kavuşayım diyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.Allah senide benide doğuma girecek herkesi kurtarsın hayırlısıyla canım

B

balkesliii

Forum Okuru
Ben de kasımda anne olacagm inşallah ilk kez. Cooook heyecanlıyım simdiden.hayirlisyla saglikla kucagimza alalim inşallah