Kasımda doğum yapacak anne adayları burada

slm kızlar bende hayırlısıyla kasım anne adayıyım artık son hazırlıklarımızı yapmaya başladık.dr 28 kasım diyo doğum tarihi.ama 15den itibaren beklemede olucaz şimdiden herkese hayırlı doğumlar Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin:D

ayy canım ne güzel baya yakınız senine..benimde normalde 19 kasım ama doktor 22 olabilir dedi........anlarsana canım cinsiyet ne neer aldınız bebşinize..

bizde son hazırlıkları yapıyoruz artık dün yatagını adık.dayanamayıp serdim herşeyini çarşaf falan gelip gidip bakıyorum evin için :D

ayy canım ne güzel baya yakınız senine..benimde normalde 19 kasım ama doktor 22 olabilir dedi........anlarsana canım cinsiyet ne neer aldınız bebşinize..

bizde son hazırlıkları yapıyoruz artık dün yatagını adık.dayanamayıp serdim herşeyini çarşaf falan gelip gidip bakıyorum evin için
evet cnm hemde baya bi yakınız senle dün dra gittim benim oğlan dönmemiş sezeryan diyo gene son gün belli olur ama büyük bi ihtimal sezaryan dedi onun içinde bi aksilik çıkmazsa 1hafta önce yani bayram sonu alırım dedi seninle günümüzde aynı olcak sanırım önce gelmezse eğer yani 22 kasım oluyo.cinsiyet erkek biz geçen ay aldık beşiğini eşyalarını beşik mobilya beşik aldım sorma bende aynı şekilde devamlı gözüm beşikte.zıbınlarını hastane çıkışını havlusu battaniyesi biberonları emzik aldık hepsini şimdilik bi eksiğimiz yok çok şükür doğum çantamıda hazırladım artık.senin cinsiyet ne cnm çantanı hazırlamadıysan mutlaka hazırla ne olur ne olmaz belli mi normalmi sezeryanmı olcak :D

evet cnm hemde baya bi yakınız senle dün dra gittim benim oğlan dönmemiş sezeryan diyo gene son gün belli olur ama büyük bi ihtimal sezaryan dedi onun içinde bi aksilik çıkmazsa 1hafta önce yani bayram sonu alırım dedi seninle günümüzde aynı olcak sanırım önce gelmezse eğer yani 22 kasım oluyo.cinsiyet erkek biz geçen ay aldık beşiğini eşyalarını beşik mobilya beşik aldım sorma bende aynı şekilde devamlı gözüm beşikte.zıbınlarını hastane çıkışını havlusu battaniyesi biberonları emzik aldık hepsini şimdilik bi eksiğimiz yok çok şükür doğum çantamıda hazırladım artık.senin cinsiyet ne cnm çantanı hazırlamadıysan mutlaka hazırla ne olur ne olmaz belli mi normalmi sezeryanmı olcak :D

ah canım ben daha çanta hazırlamadım..en kısa zamanda hazırlıycam
benimde erkek aynıyız senle baya benim oğlumda ters duruyor doktor sezeryan dior bayramdan önce alırız dedi...
herşeyi tamam oğlumun sadece kendi özel eksiklerim kaldı.onlarıda kardeşim gelcek onu bekliyorum birlikte yapıcaz....allah yardımıcımız olsun arkadaşım o günü sabırsızlıkla bekliyorum:D

ah canım ben daha çanta hazırlamadım..en kısa zamanda hazırlıycam
benimde erkek aynıyız senle baya benim oğlumda ters duruyor doktor sezeryan dior bayramdan önce alırız dedi...
herşeyi tamam oğlumun sadece kendi özel eksiklerim kaldı.onlarıda kardeşim gelcek onu bekliyorum birlikte yapıcaz....allah yardımıcımız olsun arkadaşım o günü sabırsızlıkla bekliyorum:D
ayyyy ya ne tesadüf seninde mi oğluşun ters duruyo herşeyimiz aynı senle senin bayramdan önce demiş benimde bayram sonu dedi ozaman senin nasipse 14 kasım gibi olur.bende aynen biran öce gelsinde yavruma kavuşayım diyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.Allah senide benide doğuma girecek herkesi kurtarsın hayırlısıyla canım

Ben de kasımda anne olacagm inşallah ilk kez. Cooook heyecanlıyım simdiden.hayirlisyla saglikla kucagimza alalim inşallah

Geri