Kaydıraktan kayacaktık sevgilimle öpüştük hamilemiyim gebe miyim ?

Acil Bakın !!

Yeni Üye
Üye
Kaydıraktan kayacaktık sevgilimle öpüştük hamilemiyim gebe miyim ?
Bakın olaylı detaylı bir şekilde anlatacağım,ilk önce sevgilimle oturuyorum sonra dedik ki şurdaki parka gidelim.Ondan sonra kaydıraklardan kacaktık ki kaydıraklar kapalı ve çok büyük,o dedi ki ben kayayım sonra sen gel.Neyse kaydı sanıyorum ben onu o da kaymamış içerde oturuyor,ondan sonra bende kaydım durduk neyse bana öpüşmek için çok ısrar etti bende olmaz dedim bi 2,3 sefer.Durduk durduk 5-10 dakka ama sadece oturuyoruz,ondan sonra şey dedim anca seneye öpüşebiliriz çünkü seneye daha da büyümüs olacagız dedim.Bu arada bu olay adetimin bitmesine yakın bir günde oldu.Ondan sonra çocuk çok ısrar etti öpüştük.Bende bügün karnımdan kıtır kutur sesler geliyor yoksa gebe miyim lütfen yardimci olun (ilk defa öpüştük) ...!

Selamlar güzel kızım, kaydıraktan hangi ara gebelik durumuna geldiniz anlamış değilim ama öpüşmekle hamile kalınmaz tatlım. Biraz araştır ya da kafandan geçen deli soruların tamamını bizlere bu başlıktan sor. Böyle hamile kalamazın ki ? En azından daha dünyada öpüşerek hamile kalmış birileri yok sakin ol biraz hamile değilsin.

Selamlar güzel kızım, kaydıraktan hangi ara gebelik durumuna geldiniz anlamış değilim ama öpüşmekle hamile kalınmaz tatlım. Biraz araştır ya da kafandan geçen deli soruların tamamını bizlere bu başlıktan sor. Böyle hamile kalamazın ki ? En azından daha dünyada öpüşerek hamile kalmış birileri yok sakin ol biraz hamile değilsin.
Sadmin ablacım benden beterleri de varmış buna bizzat suan şahit oldum

Geri