Kayınvalidesinden çekenler şikayet edenler yardım lütfen

asyaamm

Yeni Üye
Üye
Kayınvalidesinden çekenler şikayet edenler yardım lütfen
Mrb arkadslar yeni uye oldum.problemimi paylasmam
lazim.kizlar ben 3 yillik evliyim.kayinvaldemle ayni binadayiz.cok despot ve sert bi kadin.ve ben artk biktim ondan.gerckten yasanmasi cok zor bir kadin.hicbiseyden memnun olmayan herseye kendi karar veren bi kadin.o kadar cok sey yasadm ki nerden nasil basliyacgimi bilemiyorm.tek bildgim 25 yasnda o kadin yuzunden menopoza girmem.evet kizlar dogru duydunz daha 25i bitrmeden menopoza girdm gecen yil.onceleri cocuk istemedim tam korunmayi biraktk aylar gecti olmadi adetim de kesildi.sonra menopoza girdgmi ogrendm.dr bu kadar erken yasta boyle olmanin tek sebebi stres dedi.psikolojim cok kotu.hergun o kadini gornek zorundayim yogun bi baski ve stres bu genc yasta kuruttu beni.bana dua eder misnz

Rabbim sabrını artırsın canım. Kayınvaliden ne yaparsa yapsın eşinin hatırına sen ona iyilikle yaklaş... Ona iyi biri olduğunu göstermenin en doğru yöntemi bu. Yani şimdiye kadar ne yaşadınız bilmiyorum ama en azından bundan sonra geçmişi bir kenara bırak ve hayatının geri kalanını bu stres altında yaşamama kararı al. :hıms:

Neden bu durumu eşinizle konuşmuyorsunuz ? Ayrı bir eve çıkabilirsiniz yada görüşmeyin o kadınla . Rabbim yardımcınız olsun

Kıyamam ya 25 yaşın da menepoza girmek .. Allah kimsenin başına vermesin. Hep stresten arkadaşım onca dert tasa nereye gidicek. Sonun da bir yerde patlak veriyor . Allah yardımcınız olsun şafi ismi ile şifa versin inşallah.

Geri