Kaynana sorunu Kayinvalide Sorunları Kadınlar Yardım lütfen...

  • Konbuyu başlatan Masmavii
M

Masmavii

Yeni Üye
Üye
Öncelikle merhabalar yeni üye olduğum için konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum öncelikle çok zor şeyler yaşadım annem ve babam ayrıldı 6 yasimdayken başka insanlar ile hayatlarını birleştirdiler ve çocukla taclandirdilar ikisi zaten anlaşamıyordu anlaşabilecegi biriyle evlendikleri için o kadar mutlu olmuştum ki .. çok mutlu olacaklardı ben annemde kaldım evlenince ablamda babamda kaldı orada üvey anne burada üvey baba oraya git buraya gel sürekli okul değiştirdim beni sorun ettiler büyük annem yanına aldı o sahip çıktı sonra hastalandı ve vefat etti yurtta kaldım annemin içi parçalandı ben bakarım kızıma dedi üvey babamın karşısında direndi ..

sonra orda yaşadım tekrardan.. üvey annemin sözü geçiyordu babamı saymiyordu ezdiriyordu bizi .. erkek olduğu halde.. öbür tarafta üvey baba... Okuma hevesim kalmadı kavga dan dövüşten. Okul kafa dağıtma yeri gibiydi benim için ... Üvey babam notlarimi görünce önce bı kusur etti saydı sayistirdi (annemle kaç kez dayak yedik polis çağırdık ) sonra sakinleşti çalıştığım yerde bir delikanlı var dedi senin okumayacağını biliyorum kimsen yok iyiliğini düşünüyorum bak gene 17 yıldır ben babalık yaptım iyiden olsa kotude olsa dedi bı değerlendir gariban çocuk dedi ben okuycam dedim okuycaksin tabiki de lise bitince evlenirsin evlenmezsn karışmam sadece tanış dedi zibidiler geziyo orda burda namuslu çocuk dedi tmm dedm tanıştık herşey çok güzel sozlendik okul bitti nisan yaptık altınlar sorun oldu herşey sorun oldu iki tarafta yanlis anlaşılmalar oldu . Hem eşimin tarafı hemde annemgil tartıştılar olaylar oldu annem kendini ifade edemedi esimgil desende öyle ..

ben arada kaldım sonra babamla tanıştırmayı uygun gördüm nereden gorduysem tanıştırdım annemgil değil babamgili dünür istediler yoksa yüzük atilacakti babamda dediki yüzük atilmaycak benim kızımın adı mı çıksın dedi bunlarda tamam dediler babam bı başladı annemi atmaya ... Şöyle yaptı zamanında böyle yaptı zamanında kızın düzenini bozar yuvasını yıkar eşyalarla falan oynar diye doldurdu bunlar da evlendim evleneli gorusturmuyolar annemgile hasret kaldım :-( telefonda da gorusturmuyolardi ağlaya ağlaya ikna ettim kocamı aramaya bu eve adımını atamazlar diyo bizimkilerde bunlara kızgın ama benim hatrim için unutucaklarmis olanları kandil mesajı falan atmışlar esimgil cevap vermemiş .

. ne yapmalıyım yardım edin kayınvalidem yönetiyor o ne derse o oluyor oğluna böyle olsun diyor öyle oluyor bıktım kaynanamdan ya hep ona başvuruyorm anne gorusturmuyor annemle diye ağladım insafa geldi de sen ara dedi kocama dedim aradığımı annen dedi dedim kızmadı bana ne yapmalıyım ya yardım edin kocamın fikirleri yok kaynanam ne derse onu onayliyor
 
M

Masmavii

Yeni Üye
Üye
17 yıldır değil özür dilerim anasınıfına gidiyordum hesaplayamadim yaşım 17 idi
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
İzmirella Kadınca 22
*MeleK* Kadınca 3

Benzer Konular


Üst