Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

walla herşey karşılıklı diyen bacılarıma söylüyorummmmmmmmmmmmmm karşındsaki seni el kızı olarak görüyosa ağzınla kuş tutsanda umruna gelmezsin .bende kaynanamla oturdum.saygımdada sevgimdede kusur etmedim ama kadın herşeyimi kıskandı kısmandığı hiçbişey yoktu ya kocasından bile kısakandı anneme dile getirdi neyseki eşim huzursuz olduğumu görünce hemen ayrıldık aynı evden çocuğum bile sorundu içinsabah erkenden eşimin işyerine gönderiuodum akşam babasıyla dönüyodu çocuğum allah birdaha nasip etmesin nekadar ii niyetli olursan ol karşındaki
kötü niyetliyse olmuyo

Size katılıyorum canlarım herzaman bazı şeyler karşılıklı olmuyo benim kayınvalidemle aram iyi çok şükür bi sorunum yok olmadı zaten aynı evdede kalmıyoruz ama size sonuna kadar katılıyorum bazen yapılan iyilikler karşılıklı olmaya biliyo malesef

kaynanasıyla oturanlar buraya

merhaba kızlar ben üye değilim bende kaynanamla oturuyorum ama hiç memnun değilim 2 yıllık evliyim ve 3 aylık bir kızım var eşimide çok seviyorum onu üzmek istemiyorum ama yapamıyorum artık evde boğuluyorum 15 günde 1 annemlere gider 3.4 gün kalır gelirim annemlere gidince nefes aldığımı hissediyorum lahusalık döneminde depresyona girdim ve hiç mutlu değildim doğum yapalı 20 gün olmuş bunun üstüne birde kaynanam benimle konuşmak istedi ve çok değiştiğimi söyledi hiç gülmüyomuşum iş yapmıyomuşum anne baba demiyomuşum ayrı eve çıkmayı düşünüyosan bunu unut aklından çıkar ayrı ev açacak durumumuz yok 20gün oldu senin lahusalık dönemin çoktan geçti dedi bende lahusalığın ne olduğunu bilmiyordum ve 42 gün sürdüğünü öğrendim ve internetten baktım yazılanların çoğunu yaşıyordum kaynanam lahusalığı biliyor ama o dönemde neler yaşandığını bilmiyor ve ogünden sonra onu hiç sevmiyorum ve ayrı eve çıkmayı kafama koydum kızım yürümeye başlasın bende çalışıcam ve ayrılıcam tekrar yazarım allah yardımcımız olsun

evli degilim ama bu söz çok hoşuma gitti sizlere yazmak istedim
26428_395376006512_149588846512_4334959_7099713_n.jpg
Kaynana Çaydanlık Gibidir Fokur Fokur Kaynar.
Kaynana,Gelin,Oğlan,Görümce,Çocuk ve Kayınpeder
Gelin Demlik Gibidir Sinsi Sinsi Demlenir
Oğlan Bardak Gibidir Bir Gelin Doldurur Bir De Kaynana
Görümce Çay Kaşığı Gibidir Arada Bir Gelir Ortalığı Karıştırır
Çocuk Şeker Gibidir Ortalığı Tatlandırır
Kayınpeder De Çay Tabağı Gibidir Okkalıca Oturur

Kaynana Çaydanlık Gibidir Fokur Fokur Kaynar.
Kaynana,Gelin,Oğlan,Görümce,Çocuk ve Kayınpeder
Gelin Demlik Gibidir Sinsi Sinsi Demlenir
Oğlan Bardak Gibidir Bir Gelin Doldurur Bir De Kaynana
Görümce Çay Kaşığı Gibidir Arada Bir Gelir Ortalığı Karıştırır
Çocuk Şeker Gibidir Ortalığı Tatlandırır
Kayınpeder De Çay Tabağı Gibidir Okkalıca Oturur :piha:
bayıldım ya çok güzeldi :piha:

kaynanamla oturmuyorum ama;oturanları anlayabiliyorum...
temel sorun gelinleri kıskanmaları
bırak oğlun mutlu olsun demi yaaaa

Kayınvalidemle aynı evi paylaşmıyorum ve paylaşmak istemem.. Yuva üzerine yuzva olmaz cunku herkesin kendine göre düzeni oluyor ve kimsede kkimsenin düzenine ayak uyduramaz..

ben 3 yıldır evliyim şuana kadar bi problem olmadı..nışanlıyken evlenince eşim bi süre annemlerle kalırız para biriktiririz ev kirası vermeyiz demişti bende kabul ettim ama kayınvalidem istemedi ev üstüne ev olmaz dedi ozaman kızmıştım kayınvalideme ama onu şimdi anlıyorum kesinlikle haklıymışşşşş...şimdilik çok iyi evine gittigim zaman hiç bi iş yaptırmaz çayıma kadar önüme getirir...şimdide hamileyim ohh her istedigimi yapıyor canım ne yemek isterse hopp hazır......:):):)

ama emin olun o boyle iyi olmasaydı olmazdı heralde çünkü ben zor bi insanımdır birazda cadıyımdır oda bilir yani:)eger haklıysam davamda kavgadan hiç kaçınmam eger huzurumu bozarsa alttan alttan onu kapıya koymasınıda bilirim..:)..kayınvalidemin bana devamlı dedigi bi söz var. ben seni seviyorum sevdigim için hatalarını kusurlarını görmüyorum o görmeyince ufak şeyleri bende onun bazı şeylerini göz ardı ediyorum böylelikle iyi bir şekilde anlaşıyoruz...

Geri