S

SinirliDavşan

Forum Okuru
Kızlar ne yaparsanız yapın kaynanayla oturmayın. Benimki ne temizlik yapar ne yaptığım temizliğe saygı gösterir. Yemek yaparım “Bu mu yemek? Benim doğru dürüst bişey yemem lazım” der. Çat pat odama girer. Kocam bana hediye alır kaç para verdiğini sorar. Evde sürekli para konusu. Şu an hamileyim( gerçi gerekli izinleri almadan hamile kaldım ama) mutfağa giremiyorum bulantıdan bazen dışardan sipariş ediyoruz bazen de eşim yemek yapıyor. Neymiş benim kocam para yedirmeyi seviyomuş. Hiçbir işe elimi sürmüyomuşum daha nelet neler....

Sürekli görümcemle kıyaslamalar. Benim kızım şunu yerdi sen niye yemiyosun? Benim kızım 50 kiloydu sen niye 52 kilosun. Benim kızım okumaya şu ülkeye gitti bu ülkeye gitti. Kızının kocası işsiz çocuğu var adam yatıyo biz evlerini geçindiriyoruz. Japonyalara tatilr gönderiyoruz.

En ufak bir kavgada evden kovuluyoruz. Doğmamış çocuğumun adından cinsiyetine herşeyine karışmak istiyo. Hergün ondan önce kalkıp onun sevdiği yemeklerden kahvaltı hazırlamam lazımmış. Herkesin gelini öyle yapıyomuş. Bunu yapan varsa helal olsun...

Ev ayıralım diyince de ağlar zırlar eşimin ayaklarına kapanır beni yalnız bırakmayın diye. Şizofreni teşhisi koymak için doktor olmama gerek yok sanırım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
MEÇHUL' Alıntı:
Aynen öyle tatlım.Başka birine anne demek çok zor ya...Yeni evlenenler en iyi onlar anlar.Bizden geçti artık sonradan alışıyorsun.Ama işte annenin yerini tutmuyor tutamazda.Bizlerdee onalrın kızları gibi olamayız.Ağzımızla kuşta tutsakkk nafile.....
Kızını bırak sürekli eltimle kıyaslıyo uyuz oluyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kayıtsız Üye' Alıntı:
ben aslında kaynanayla oturmaya heves ediyorum bende mi bi anormallik var sizce
Aman sakın öyle bi hata yapma yada yapmamışsındır inşallah

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selam kızlar ben kaynanamla altlı üstlü oturuyorum ikimizinde evi kira eşimin düzenli bi geliri yok sadece akşam yemeklerini beraber yiyoruz baştan çok iyiydi ama şimdi laf sokmaya başladı dayanılır gibi değil ben içimde tutamam babamda olsa karşımdaki doğru bildiğimi söylerim o bana dedikçe ben cevabını veriyorum maddi yönden ona bağımlıyız diye istediğini yapacağını sanıyor rapor almaya çalışıyorum alırsam artık o bağımlılıkta kalmicak alamazsamda işe girecem yapacak bi şey yok başka yere taşınma durumu söz konusu değil eşime anneni bırak diyemem ama yaptıklarının farkında uzun oldu kusura bakmayın

G

Gecekusumsi

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Selam kızlar ben kaynanamla altlı üstlü oturuyorum ikimizinde evi kira eşimin düzenli bi geliri yok sadece akşam yemeklerini beraber yiyoruz baştan çok iyiydi ama şimdi laf sokmaya başladı dayanılır gibi değil ben içimde tutamam babamda olsa karşımdaki doğru bildiğimi söylerim o bana dedikçe ben cevabını veriyorum maddi yönden ona bağımlıyız diye istediğini yapacağını sanıyor rapor almaya çalışıyorum alırsam artık o bağımlılıkta kalmicak alamazsamda işe girecem yapacak bi şey yok başka yere taşınma durumu söz konusu değil eşime anneni bırak diyemem ama yaptıklarının farkında uzun oldu kusura bakmayın
Off Yasemin abla valla ben de bundan korkuyorummm. Allah sana sabır versin

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Gecekusumsi' Alıntı:
Off Yasemin abla valla ben de bundan korkuyorummm. Allah sana sabır versin
Allaha şükür eşim ağlamalarima dayanamadı maaşlı işe girdi çok şükür Allahıma esaret bitti