Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

valla kızlar bizde 3buçuk senedir beraber oturuyoruz öylede devam etmek zorunda fazla sorun olmuyor aramızda aslında yalnız aradada olsa yalnız bıraksa bizi onuda yapmıyor kör topal idare ediyoruz tercih meselesi olsaydı kesinlikle bende istemezdim kader işte ne diyelim

valla kızlar bizde 3buçuk senedir beraber oturuyoruz öylede devam etmek zorunda fazla sorun olmuyor aramızda aslında yalnız aradada olsa yalnız bıraksa bizi onuda yapmıyor kör topal idare ediyoruz tercih meselesi olsaydı kesinlikle bende istemezdim kader işte ne diyelim
Allah yardıımcın olsun canım.. zo riş yaa kaynana ile oturmak..:ang:

kızlar noluyo bakalım kaynanadan dert yanıyosunz
bende alt lı üstlü oturuyom valla kaynanamın ağzının içinde dili yok ben gerçekten memnunnm böyle oturmaktan bir yatmaya yukarı evime çıkıyorum çokta memnunum dediğim gib melişlerr:):)

kızlar noluyo bakalım kaynanadan dert yanıyosunz
bende alt lı üstlü oturuyom valla kaynanamın ağzının içinde dili yok ben gerçekten memnunnm böyle oturmaktan bir yatmaya yukarı evime çıkıyorum çokta memnunum dediğim gib melişlerr:):)
Walla canım sende ender iinsanlardan birisin veya kayınvaliden bir meelek.. son zamanlarda yakın oturan veya aynı evde oturan bayanlardan hiç iyi yorum almamıstım.. ben kayınvallidem le iyi anlasıyorum ama aynı evde oturma konusunu bilemem...

Walla canım sende ender iinsanlardan birisin veya kayınvaliden bir meelek.. son zamanlarda yakın oturan veya aynı evde oturan bayanlardan hiç iyi yorum almamıstım.. ben kayınvallidem le iyi anlasıyorum ama aynı evde oturma konusunu bilemem...
Valla canım arkadaşım herşey inan insanın kendinde bitiyor bence gerçekten benm kayınvalidem bi melek sadece anlayışlı olman lazım her konda tabi bide karşılıklı :):)

ya bizimde fazla sorun çıkmıyo aramızda iyi anlaşıyoruz tabiki karşılıklıdır herşey kadında ne yapsın yalnız yaşayamayacağına göre beraber yaşamaya devam

Valla canım arkadaşım herşey inan insanın kendinde bitiyor bence gerçekten benm kayınvalidem bi melek sadece anlayışlı olman lazım her konda tabi bide karşılıklı :):)

nediyebilirimki kankim karşılıklı olmanın yanısıra inan bana insanın içinde insanlık varsa karşılıklı oluyor yıllarca kendişmi parçaladım he benim hatalarımda olmuştur illaki fakat gençlik hataları yani göz arda edilecek ufak hatalar fakat okadar buyuk hatalarla karşılaştımki inan bana nefret bile dedemiyorum artık çunki kayınvalideme karşı bişi hissedemiyorum artık ve sende kankim çou sebebide biliyosun zaten :D buara gene kudurdu yani:D

kaynanayla oturmak çok zordur kesin allahtan bizde ayrıyız hatta ayrı uzak şehirlerde kalıyoruz ama yılda 2 defa falan görüyrz birbiimizi yinede bu yetiyor inanın

arkadaslar yanı sorun hep kaynanadamı sızce ben 8 yıllık evlıyım kaynanamla cok ıyı gecınıyorum oyle kı o evde olmayınca cok sıkılıyorum onu cok sevıyorum o da benı aslında hersey karsılıklı sen saygıda kusur etmesen bı problem olmaz bence benım fıkrım bu belkıde kaynanam cok ıyı onun ıcın sorun olmuyor yınede allah ınsanı ıyılerle karşılaştırsın

bende 5 sene durdum ama 5 elti yatmaya ayrılıyorduk ne yaparsan yap yaranamıyorsun ama insanına göre herkes deyil en büyük örnek annem 31 senedir babannemle o köye gidince canım sıkılıyo diyo çok iyiler ama iki taraflı ama laf aramızda:tik: babannem bi melek cnm benim böyle duranlara sabır allah biliyo yaptıklarımızı onlar bilmesede olur boş verinnnn:dp178:

Geri