Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

bende 1,5 yılldır kaynanamla oturuyorum bana yaptıklarını bir ben bilirim birde allah hele oğluda anneciyse işte ozaman yandın ayrı ev istersin eşin der ayrı eve geçecek güven yok bende adı güven ama gelin kendine güveni yok devamlı dedi kokun olur etraftan duyarsın iş yaparsın begenmez kızıp yapmazsın kıyamet kopar hele birde bekar görümce varsa yandın öyle bir dereceye getiriyorki insanı inanın eşyamı toplayıp kızımda alıp gitmek istiyorum boşanmayı bile düşünür hale getiriyor insanı

vallahı bende aynı dertten muzdaribim ama bende tek kaynana var elti kayın gorumce felan yok o bıle yetıyo..gerci hıç kavga olmadı ama sadce laf sokuyo işşte.. bence sen bıraz baskın çık kocana karsı bak ben yaptım.. ayrı eve cıkmaya ıkna ettım.ama buugn ama 1 sene sonra kabul ettı sonucta. sende et konus onla boyle olmuyo de.ayrı eve cıkınca daha ii olacak ikna et onu.iş sana dusuyo. sabrın sonu selamet...

16 Yıl mı :S

Allah sabır versin..

ben 3 yıldır altlı üstlü oturuyorum..

Bana yardımıda var beni benden ettiğide oluyor.

Eltimle görüşmüyorum,o salakta çok şey etti gelin kaynana beni çekiştirdikleride oldu..

Malesef oluyor tamamen cahillik.

Aslında kendileride çekmiş bize çektirmemeleri lazım ama:S

ayyyy ayyyyy kaynamamla . aynı şehirde oturmazsak bile bayramda falan gittiğimde o laf sokmaları varya beni çileden çıkarıyor .Yanyana otursak bilmiyorum yani Yüce rabbim Aynı şehirde oturmayı bile nasip etmesin...Yüzüme kuzum kızım arkamdan sokmadıgı laf etmediği söz kalmıyor ..Bende artık hiç muhattap olmuyorum...Gitmeyi bile düşünmüyorum artık ne kadar az görüşsek o kadar iyi olur ....mesafe herzaman iyidir.

Evet canım mesafe iyi..

Ben altlı üstlüyüm her zaman yanlarındayım her işlerini yapıyorum..

ben değersiz gelmeyen eltim bunlara kötülük yapan eltim baş tacıı..

Allah ıslah etsin..!

Kaynana bir yana eltim bile benle yarış halinde salak sende el kızısın bende destek olcagına benle yarışa girmiş ...

karrasıızm.

şimdi ben sıze bısey danısayım. benım tek kaynanam var tek cocougu var oyuzden onun evınde beraber oturuyoruz. sadece evi var maaşı felan yok. yanı bız olmasak gecınemez. ben şimdi ev almayı duusnuyorum. ev alınca eger kendı evıme cıkarsam huzurum olacak fakat bu sefer aylık onada bı mıktar para vermek zorunda kalıcaz hemde olene dek. yanı gerektıgı zaman ben tasarruf edecem elektr. dogalgaz yakmıcam fatura az gelsin dıye ama o ıstedııg kadar yakıcak koca gun evde mecbur odıcekler dıyerekten.. sinir olcam bu sefer. e boylede huzurum yok.. bu sefer parasızlıktan eşimle kavgaya baslıcam. egerkı ev alıp kıraya verırsem daha iyi gecınıcem ama huzur daha onemlı. daha cocougum yok. bıde cocuk olunca ben onlamı coocuklamı ugrasayım vallahı kafayı yereım.. sizce napııym kızar ne dersınız???

benim eltimde kıskançlıktan çatlayacak yakında..

konuşmuyorum görüşmüyorum kendisiyle..

canım ben olsam çıkardım azla yetinirdm huzurum olurdu..

param eksik olsun huzurum olsun...

hem kayınvalidene destek olursun,hemde ondan uzakta kafan rahat olur

bence böle yap,

Kaynanamı tövbeee

bended aynı dert 1,5 yıldır çekiyorum halada çekmekteyim cnm dan bezdirdi eşimden ayrılma düşüncesi bile geliyor aklıma kaynana yüzünden

bende 6 seneditlı üstlü oturuyorum inanın habir oturmuşsunuz ha altlı üstlüü bide yemeklerimizde birr bu aralar ayrı pişirmeye başladım ama bu seferde ben gitmiyom onlar bana geliyoo bi çay yapsa gell işinmi var gücünmü var demez misafir gelse gell merakından değil sofra kurmaya kaldırmaya yıkamaya adam lazım ondan siz siz olun sakın AYNI YERDE OTURMAYI KABUL ETMEYİN ARKADAŞLAR KEŞKE 1 YIL SONRA EVLENSEYDİM ELTİM OTURACAKTI BEN AYRI OLACAKTIM BENİM GÜNAHIM NE YAAA VALLAHİ BIKTIMM MADDDİ YÖNDRN GÜÇLÜ OLSAM 1 DAKKA BURDA DURMAM HERŞEY KOCADA BİTER BEN BUNU BİLİP BUNU SÖYLERİMM ÜFF DARAL GELDİ ANLATMASI BİLE SİNİR BOZUCU ARLADAŞLAR BENİM GİBİ OLANLARDAN MESAJ BEKLİYORUMM

ben...

malesef altlı üstlüyüm.

ve dediğin gi,bi geleni gideni bitmez banadahizmet görevi başlar.

yaparsın yaptığın halde senden kötüsü olmaz..

eltim gelir misafir gibi ben ...neyse yazarken bile gerim gerim geriliyorum

Geri