Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

bende 6 seneditlı üstlü oturuyorum inanın habir oturmuşsunuz ha altlı üstlüü bide yemeklerimizde birr bu aralar ayrı pişirmeye başladım ama bu seferde ben gitmiyom onlar bana geliyoo bi çay yapsa gell işinmi var gücünmü var demez misafir gelse gell merakından değil sofra kurmaya kaldırmaya yıkamaya adam lazım ondan siz siz olun sakın AYNI YERDE OTURMAYI KABUL ETMEYİN ARKADAŞLAR KEŞKE 1 YIL SONRA EVLENSEYDİM ELTİM OTURACAKTI BEN AYRI OLACAKTIM BENİM GÜNAHIM NE YAAA VALLAHİ BIKTIMM MADDDİ YÖNDRN GÜÇLÜ OLSAM 1 DAKKA BURDA DURMAM HERŞEY KOCADA BİTER BEN BUNU BİLİP BUNU SÖYLERİMM ÜFF DARAL GELDİ ANLATMASI BİLE SİNİR BOZUCU ARLADAŞLAR BENİM GİBİ OLANLARDAN MESAJ BEKLİYORUMM
sorma kayananan varmı derdin var ah anam ah çok dedi bana kaynananla oturma diye kocamı seviyorum diye kabul ettim benimki maaş alıyorda ne oluyor o maaş alıyor görümcem çalışıyor müdür maaşı güzel devamlı alış veriş hiç sormazlar bana seninde ihtiyacın varmı diye nerde eşim onların kredi kartı yüzünden salak kocam kredi çekti onuların borcu için onu ödüyor alimize maaş geçmiyor annemle babam olmasa benim halim duman 7 aylık kızım var masrafı çok babam artık zor dayanıyor kaynanam birdaha benimle uğraştığını görürse yemin etti torununuda benide çekip alcakmış ellerinden düşünün artık

onu geçtim melekler herşeyi sineye çekiyorum tek gruruma yediremediğim şey ise onun akrabası arkadaşları gelsin dört dönüyor ama benim ailem yada arkadaşlarım gelsin surat asıyor kovmaktan beter ediyor annem babam yeemin etti bana gelmiyorlar artık ben gitmek zorunda kalıyorum anlıcanız ama bu seferde annene gitceksen niye evlendin diye laf sokuyor yaygara çıkarıyor ne yapcağımı bilmiyorum artık bana akıl verin

bunları yaşayıp bırde aynı evde oturanlar var vallahi altlı üstlü olsam gobek atarım en azından kapım ayrı herkesın kesesi ayrı pazarı alısverişi ayrı olur.. şuan tek dileğim en azından kapımın ayrı oolması....

kızlar bende 7 aylık evliyim altlı üstlü oturuyorum kaynanamın temizliği misafire hizmet kendi evimin temizliği bunları hep ben yapıyorum. kaynanam sadece yemek yapıyor. aslında sürtüşme anlaşamamazlık yok ama kaynanam biraz tembel her işi bana yaptırıyor yemek hariç.ama sıkıldım be yaaaa.... anneme bu kadar hizmet yapmadım ben bu zoruma gidiyo.ben yaptım yaptım yapmazsam ev göçüyo ben yokken temizlikçisi geliyormuş bunu duyunca bilince çok bozuldum beni temizlikçi mi aldı bu kadın yaaaa.beni bunaltan tam olarak ne onu da bilmiyorum ama çooookkk sıkıldım her gün aynı şeyler hizmet hizmet hizmet. offfff

ah bide bana sorun gece gece afaganları getirdiniz

kaynanam allah iin dört dörtlük ama sevgili arkadaşlar kesinlikle olmuyor aynı evde iki aile olmuyo benimki hi bişeye karışmaz etmez ama olmuyor...ne gelen bitiyo ne giden kocanla oturup rahat konuşamıyosun heledeki kardeş sayısı fazlada olunca hergün biri geliyo hele bir görümcem daha kahvaltıya geliyo gece 12 ye kadar burda
temizlik yapıyorum temizlik yaptım diyo 2 tas yemek yaparlar tel kızlarına annesi çok yoruldum derler
sonra sen evde en ufak bişey yap hop görümcelerde laf.kkocanla tartış oda hemen naklen yayın yani ben 3 senedir beraberim sakın ha sakın ben yandım yeni evlenecekler yanmasın

kaynanasıyla oturanlara ALLAH sabır versin bende kaynanamla oturuyorum ve henüz 5 aylık evli olmama raman çektiğim sıkıntı haddini aştı hiç sevmiyorum kendisini durmadan beni iğneliyo yok oğluma ben şu kızı alcaktım o seni seçti yokk başkalarının gelini şöyle,örnek verdiği gelinlerin hepside ayrı evde oturuyo ben burnularının dibindeyim geldiğim günden beri hizmet ediyorum gözde görünmüyo,değerli olcaksan her zaman kaynanadan uzak olcaksın ilk evlendiğimiz gece bile evde kaldılar ve sabah gözümü bir açtımmm kahvaltıya tüm sülalesini kardeşlerini toplamış sabahın 7 sinde bizi kaldırdılar ben şok içersinde millete bakarken benim eşimde normal bir olaymış gibi davrandı,tek çocuk benim eşim bide onu benden kıskanıyo vee evde hiç bir iş olmasa bile illa birşyyy buluyo ve ben evlenmeden önce çalışan bir bayandımm evlenince gene çalıışırsın dediler evlendim beni eve mahkum ettilerrrr,çok mutsuzum:(

16 yıllık tecrübe kaynana ile oturulmaz..oturanın aklı yoktur iyi gelin olunmuyor

kayınvalideyle geçinmek gerçekten zor hele birarada oturmak dahada zor köy köy üstüne olur ama ev ev üstüne olmaz malesef.benim kayınvalidemle aram çok iyidir.şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadık inşallahda yaşamayız.ben annemin alt katında oturuyorum vede çok mutluyum.ama bu bigerçek hiç kimse insanın kendi annesi gibi olamaz size katılıyorum..odanda hayırlı olsun canım emeğine sağlık[/QUOTE

kaynana

bende kaynanam ile oturuyorum ama çok kötü. her şeye burnunu sokuyor. eşimle aramı bozuyor çok mutsuzum. 3 yıllık evliyim. evlendiğimden beri hep yanımda. hiç özel hayatım yok ondan nefret ediyorum

Vallahi şunu söylemeliyim ki bende alt üst oturuyorum kayınvalidemle ama ne kadar iyi de deseler olmuyo kesinlikle uzak olmalı bence illaki sorunlar çıkıyo bi kere herşeyi yapmaya mecbur kalıyosunuz kafanıza göre davranamıyosunuz onlarda herşeyi kendileri yönetmek istiyolar çocuklarının artık evlendiklerini yeni bi hayat kurduklarını kabullenemiyolar kontrolün sürekli onlarda olmasını istiyorlar hele bir de eşleri ailesine aşırı bağlı ise işleri gerçekten zor Allahtan benimki öle değilde ona şükür evlenmeyi düşünen kızlara şiddetle tavsiye ediyorum kesinlikle uzak ve ayrı bir evde otursunlar

ablalarım ben 21 yaşındayım 4 yıldır sevdiğim var yakında allah izin veirse istemeye gelicekler inşallah..daha tanışma falan olmadı ama beraber oturma konusu var ...bende kabul ettim..ama mecburiyetten...biranönce evlenebilmek için....çünkü artık laf söz oluyor ..herkez duydu ilişkimi....kira olursa eşyasıydı falan daha çok bekleriz ailesinin de durumu yok zaten...oyüzden kabul ettim bende..hemnde öle kabul ettimki dünden razıyım..ama burda okuduklarım beni çok üzüyo..aslında ayrı evi bende heves ediyorum negüzel diyorum kocanla ikinize ait ev ikinize ait eşyalar..ama para olmayınca bunlarında tadı olmuyo gerçi huzur olmayıncada olmuyo ama...allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah

Geri