Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

Malesef bende kaynanamla oturuyorum mecburiyetten kynperim olmadi için her yaptığıma ben daha güzelini yapıyorum ben bunu böyle yapıyorum diyor deli oluyorum yaaaa 7aylik evliyim ama eşimle hiç özel hayatımız yok. Ayrılmak istediğimide belli ediyorum ama biz türlü anlamamazlikdan geliyor ALLAH tüm kaynanaile oturanlara sabır versin ev ev üstüne olmuyor herkesin kendine ait hayatti var

Kaynanamla ayni mahallede ev buldular Allahtan ev sahibi vazgecti de rahatladim ama gelin görün ki telefon denilen icat bile huzurumuzu kacirmaya yetiyor...
1 yillik evliyim emir kipli cumleler daha sözluyken basladi... misafir geldi geleceksin basim agriyor geleceksin dugun var geleceksin.
Dusuk yaptigim gun misafir agirlamak zorunda kaldim sayesinde ! Birde kiskanclik huyu var ki gormezden geldikce artiyor, gezmeye gideriz esime sayar beni hic biyere goturmedin, bilezik yaptiririm gider ayni model yuzugunu bulur, esim hediye alir hayirli olsun demez 3 gun sonra kendi de ister... Anneler gunu hediyesi agziyla granit tencere ister aliriz tesekkur etmez birde benim tencerem kabim kacagim cok der azarlar... Ertesi gun hicbirsey olmamis gibi gel beni hastaneye gotur der. Yani ayni evde oturmasak da problem bitmiyor hanimlar. Ya Sabir diyorum

BEN KAYNANAMLA OTURDUM 6 AY AMA HIC DE PROBLEM YASAMADIM.NE İSTERSEM ALDI BNAA ALMAMAZLIKTA YAPMADI BN İLK EVLNDIGIMDE EVINE GELDIGIMDE BEN YEMEK BİLMİYODUM KIZIM CANIN SAGOLSUN OGRENIRSIN BNDEN BAKA BAKA DEDİ BİDE AKSİNE KAYIN PEDERDE OYLE KIZIMM YAPAR OGRENIRSIN ZAMNLA DEDİ SMDİ KENDI BASIMA KENDI AYRI EVIM VAR SMDI KENDIMM YAPIYORUMM OGRENDIMM YAVAS YAVAS İİ GECİNMEYE BAK SN BASTA NASILSA SONDADA OYLE DEVAM EDER ÖMÜR BOYU SMDI BNM 3 AYIM KALDI BEBEK DOGMASINA İLK TORUN COK HEYCANLILAR SNDE İİ GECİNMEYE BAK NE DERSE KULAK ASMA BENCE

Ben henüz evli degılım.abımler üst katımızda oturuyor. Evlendıkten sonra yeme içme birdi. Yatmaya evlerıne cıkıyolardı. Gel zaman gıt zaman derken baya deneyımım oldu. Suan evlenme planları yapıyorum. Evimiz var dıyo sevgilim. Ama ben istemıyorum altlı üstlü oturmayı. Bu durumu aileye izah etmemiz gerekıyor. Ev var nereye gısıyorsunuz dıyebılırler. Kendım çalısıyorum. Mühendisim. Sevgılımde teknıker. Oda calısıyor. Korkuyo gecınemeyız dıye zor olur dıyo. Ama ben kararımdan dnmuyorum. Sen bılırsın evlenmeyede bıöırız dıyorum. Sızce dgru mu yapıyorum. Bu konu yuzunden evlenmemek olurmu
canım bence asla altlı uslu oturmayı kabul etme yolun basındasın daha o htayı yapma bak burda herkes neler anlatıyo bnde onlardan bırıyım aslında sakın kabu etme ıkınızde meslegı varmıs ne guzel bn asgarı ucretle calısan bırıyım esımde neredeyse oyle alıyo ve kv kp bırız calısmıyolar gelırlerıde yok ben bıle bu sartlarda ayrı ev ıstıyorum dusun yanı senın sartların cok cok ıyı sakın o hatayı yapma sakın...

Özellikle yeni evlenenler için sorun oluyo. Benim yeğenim kendi evi olmadan evlenmiyceni söyledi kadın buna sinir olmuş kaynanası, o günden sonra taktı kıza. şimdi evi ayrı olsada iki günde bir gelip ızın moralini bozup gidiyormuş. nolursa olsun yapılmamalı, başkalarını hele ki oğlunun sevdiği kadını üzerek eline ne geçer bu kaynanaların anlamıyorum :((
benim kaynana gibiymiş hem sevmediğini söyler hem tepemde

Lanet olsun kaynamalara bendede bitane var sanki kendi oglunun karisi beni kiskandi ellisinden sonra cocuk dogurdu ya kocamdafa is yok biktim bosanicam.yeter beni cocumla tehtit ediyolar

Merhaba derttaşlarım,
bende sizler gibi kaynana cehennemi ile yaşıyorum. Kaynana ile oturmayı kabul ettiğime de, evlendiğime de, tanıştığım güne de lanet olsun. 11 aydır evliyim. Her ay en az 10 gün kocam olacak şahsiyetsizle küsüz ve kavgalıyız. Sebep? Tabiki kaynanam olacak şerefsizin yüzünden. Eşime doğum günü sürprizi hazırladığım gün bile doldurdu telefonda kavga ettirdi. Biz kavga edince o mutlu oluyor resmen. Eşim 3 kardeşler. En küçüğü bu. Ötekiler evlenmiş ayrı evlerde karısı ile kocası ile mutlu mesut sefa içinde yaşarken evin enayisinin üzerine atmışlar bu çakalı kimse istemiyor. Biliyorlar huyunu domuzluklarını yalanlarını. Bir yere gideceğimizde bizden önce hazırlanır kapıda hadiii e hadii diyip durur. İlk günden beri bu eve ait hissetmiyorum kendimi. Çünkü düğün gecemizde bile bizimle kalan bir adi aşağılıkla yaşıyoruz. Özel hayat zaten sıfır. İşine gelince sapına kadar erkeğim diyen kocamla bir elin parmakları kadar beraber olmadık bile. Annem gelecek, annem görür, anneme ayıp olur diye diye yanyana bile oturmuyoruz, ikisindende nefret ettim. Çocuk yok olması da imkansız çünkü o tv izleyerek uyur ben ses ve ışıkta uyuyamam. Ben yatak odasında uyuyorum o tv odasında bu durumda çocuk imkansız; kaldıki istemiyorumda zaten bu şartlarda. Ayrı eve hayatta çıkmaz benim beceriksiz enayi kocam. Hayattan bıktım. Boşanmak istiyorum ben. Çoooook mutsuzum çoooook.

Demek ki bu konuda yalniz degilmisim kaynanamla altli ustlu oturuyordum ama yemegi beraber yiyorduk ama o kadar pismanim ki evlendigime ustelik cocugum da olacak ben istemedigim halde esim asagi indirmeye calisiyor annesinin yanina inmek istemeyisimin nedeni yalan soylemesi riyakar davranmasi arkamdan laf sokmasi kocam da anneci olup da butun sucu anneme yukleyince ustelik bizi evden de kovunca ....sonuc bosanma asamasi Allah oyle kaynananin da oyle kocaninda cezasini versin

Bnde 4 biiti 5 girdim ev kalabalık bir aile kynana k.baba babanın babası eşim bide oğlum ctliyotum evde bn nsl evimi Ayiricam

Son durum su ki su anda annemin evindeyim hic olmadigim kadar rahatim ama bebegim olacak su anda sadece onu dusunuyorum

Geri