Ne yapacağım sizce ben

BENW

Yeni Üye
Üye
Ne yapacağım sizce ben
Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk geliyoruz konuşuyoruz nasılsın iyimisin dye .. neyse konuya gelelim babama kayımpedrim demişki kızmız uğramıyor 2 haftadan beri görüşmüyoruz çiftliye yemeğe gelicez dediler gelmediler biz ailecek samimiyiz birbirimize çok yakınız babam demişki benm oğlum bile gelemiyor bazen oluyor böyle demiş kavga etmemek için alttan almış keyınpederim siz böyle soğuksunuz sizden görüyor demiş babam sakinliğini korumuş alttan almış yani arkadaşlar yemeğe gdemedik dye sorun oldu geçen hafta anneler günüydü geçen hafta yani pazartesi dünü zaten yemek için kv çağımıştı ve üste kvye yemeğe çıktık yemekteydik ve kv çiftliğe sizde gelin yemeğe demedi yani bu hafta olduğunu ble söylemedi yemeğin kızım buyrun gelin demedi bu hafta yemek olduğunu ble bilmiyordum oğluyla konuşmuş bana hiç bşi demedi şaşkınlık içerisndeyim neyse pazar günü geldi ve eşim yemeğe gdeceğiz dedi tamm dedim bşi demedim ama eşime şöyle söyledim babam erken arasın yemek için erken yiyelim eve gelelim dinlenelim dedim eşim tamm dedi ve saat 7,30 a geliyordu bu saatte sonra ben evde yerim dedim saat kaç oldu dedim eşim kızdı ve gelmiyoruz dedi kardeşine tabi anneler günüydü ogün hediyesi vericektik ama olmadı eşimin kardeşi bzi almaya gelmişti saat 7,30'e geliyordu biz eşimle tartışmıŞtık ben dedimki bu saatten sonra evimde oturup dinlenmek istiyorum yarın nöbet var dedim ve eşimle tatıştık sonra bir ara eşim gtmeyelim ozaman evde yiyelim dedi sonra babam telofonla arayınca gitmiyormuyuz dedi eşim evi terk etti beni öyle braktı gitti kv kayınpedrim eve 10da geldiler seslerini duydum ama eşimle tattışınca aşağıya inmeye çekindim morelim bozuktu zaten şimdi ne yapmalıyım offf çok kötüyüm ve bu yüzdeen yazma hatalarım varsa kusura bakmayın babam kayınpedirimle konuşmam dyor çok kp. babama tafralı bir şekilde konuşmuş eşimse bu olaya sesini çıkarmıyor zamana brakalım dyor ne yapayım ben aralarında değildimki dyor

canim valla pek birsey anlamadigim yazdiklarindan ama kayinvalidengil eyer ailene hakaret ediyorsa iyi degil bende. bölye olaylarda insan bi cikis bulamiyor sonrada sorun esinle oluyor sorunsuz evlilik sorunlu oluyor... aaah aaah. Allah isslah eylesin böyle insanlari... canim bol bol dua et... Rabbim sana dogru yolu gösterecek, ve sabrini korumaya calis dile kolay ama inan bende suan sabrimla sinaniyorum. Sabret canim ve sakin davran. Rabbim yar ve yardimcin olsun Ammin

sen bence biraz eşinin ailesini boşlamışsın onlarında gönüllerini alman en mantıklısı.eşini seviyorsan yorgunluğunu bir kenara atıp eşinin ailesinin gönülllemen gerekir bence

mrb canım yazını okumakta yani anlamakta biraz zorlandım ama anladım sanırım.. hepimiz çalışıyoruz yoruluyoruz ama ailelerimizi boşlamamak lazım birlikte vakit geçirirsek kaynaşmak daha kolay olur ve eşlerimiz daha mutlu olur. sen altlı üstlü oturuyomuşsun yemeğe çağırmışlar 7.30a geç diyosun yemek yemeğe gitsen bişey kaybetmezsinki gidiceğin yere taş yüküylede gitmiceksin araçla gidiceksin.. bence arada bir davetlerine git aşağıya in nasılsın anne bi ihtiyacın varmı die sor. altlı üstlü oturmak kolay değildir anlıyorum ama oturuyosan bazı kurallara uymak gerekiyor huzur için özellikle...

Geri