Keçeden yapılmış bebek patik örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Keçeden yapılmış bebek patik örnekleri
Son yıllar da keçe ile yapılan tasarımlar bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Keçe kapı süsü modelleri, keçe ile yapılan dekorasyon ürünlerinin yanısıra, keçe ile yapılan daha birçok örnekleri sayabiliriz. İşte bu örneklerden biri de keçeden yapılan bebek patik modellerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

Keçeden patik modelleri arasın da o kadar tatlı örnekler ve renkler varki insan hepsine birden sahip olmak ve bebeğine giydirmek istiyor...

Keçenin kumaş dokusundan dolayı sıcak tutma özelliğinin olduğunu biliyoruz. Malum kış ayları soğuk geçtiğinden dolayı henüz bağışıklık sistemi gelişmeyen bebeklerin minicik ayaklarını sıcak tutmak gerekiyor.

Bu güzel keçeden patiklerle bebişinizin ayakları sıcacık olurken sizde onu hastalıklara karşı koruma altına almış olacaksınız. Kız bebekler için keçeden patik modellerini farklı çiçek figürleri ile süsleyerek daha şirin bir hale getirebilirsiniz. Bağcıklı patik modellerinin yanısıra cırtlı bebek patiklerini hem ev ortamın da hem de dış mekan gezmelerin de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erkek bebekler için de farklı örnekler bulabileceğiniz görsel örnekler sizlerle...
Bağcıklı-bebek-keçe-patik-modeli.JPG
felt-baby-clogs-1.JPG
il_570xN.177498855.JPG
il_570xN.179781218.JPG
il_570xN.183005277.JPG
il_570xN.300581605.JPG
il_570xN.342821030.JPG
Keçe-Ayakkabı-Modelleri-7.JPG
Keçe-Ayakkabı-Modelleri-11.JPG
keçe-bebek-patikleri-5.JPG
keçeden-bebek-patik-modelleri.JPG
keçe-patik-yapımı-örnekleri.JPG
Lila-renkli-mor-çiçekli-bebek-keçe-patik-modeli.JPG

BEBEKLERİ SICAK TUTACAK BATTANİYE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KEÇEDEN YAPILMIŞ KIRLENT MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bebekler için olan her şey bu kadar tatlı olmak zorunda mı:) Alışveriş mağazalarında bebek vitrinlerindeki ürünler herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Keçe ile yapılan birçok ürünle karşılaşmıştım fakat bebek patiklerine hiç rastlamamıştım :)Çok tatlı ve şirinler; insanın bebek yapası geliyor. Tamda soğuk havalardayız. Bebekli annelerin tercih edebileceği sıcacık patikler:)

Kız bebişlerin patikleri çok daha tatlı mı ne:) Son fotoğraftaki Lila renkli, lacivert çiçekli patiklere bayıldım:) Bence cırt cırtlı patikler daha konforlu ve daha kullanışlı. Ayrıca, bu patiklerin hafif oluşu da bebişlerin ayaklarını rahat ettirir. Gezmelere giderken de bebişlere rahatlıkla giydirilebilecek çok hoş tasarımlar. Keçe, hem bebişler için hem de ev hanımlarının para kazanması için son zamanlarda en popüler uğraşlardan bir tanesi oldu;)

Geri