kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım

melekipek

Yeni Üye
Üye
kedi maması tavsiyesi hangi kedi mamasını almalıyım
Arkadaşlar 2 yaşında bir kedi sahipledim. hem kaliteli hem de fiyatı uygun bir mama önerebilir misiniz?

Vallahi benim bildiğim kipalarda ve migroslarda değişik markalarda satış yapılıyor. aslında en iyisi wiskas tı ama yinede bütçene göre bakman gerekiyor.

Vallahi benim bildiğim kipalarda ve migroslarda değişik markalarda satış yapılıyor. aslında en iyisi wiskas tı ama yinede bütçene göre bakman gerekiyor.

teşekkürler Sadmin.. başka bir yerde de bunu önerdiler..
iyi mama, fiyatı da uygun dediler. bundan aldım.. şuan iştahlı yiyor. gelecek günlerde yine deneyimlerimi paylaşırım.
başka önerisi varsa veya golosi ile ilgili deneyimi olan varsa yazabilir mi?
teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
golosi iyidir ayrıca happy cat EDIT BY BEYZA da deneyebilirsiniz

REKLAM LİNKİ BIRAKMAYIN !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her kedi her mamayı beğenmiyebiliyor.Çok kaliteli ve pahalı mamayı yemeyen,ucuz market mamalarını yiyen kedilerim oldu.Deneyerek öğrenmek lazım.

Whiskas ^^ Daha da uygun fiyatlı istersen, Micho alabilirsin. Ben hem kendi kedime veriyorum maddi açıdan sıkıntıya düştüğümde hem de sokaktaki minnaklara :) Hepsi bir güzel yiyorr

Market mamalarından mümkün olduğunca uzak duralım.
Profesyonel yada yarı profesyonel mamaları tercih etmekte fayda var.
Pro sınıf mamalara örnek;

Royal canin
Acana
Orijen
Proplan
ND
Hills
Advance
Spectrum

Yarı pro sınıf mamalara örnek;

Friskies
Happy cat/dog
Brekkies
gibi birkaç mama sayabiliriz.

Miço/mito,whiskas,trendline,refleks gibi mamaların içeriklerinde et ve et ürünleri yok denecek kadar az ölçüdedir. Bu sebeple mecbur olmadıkça tercih edilmemelidir.

Geri