kedim var ve bebek istiyorum.

hestia

Yeni Üye
Üye
kedim var ve bebek istiyorum.
hamilelikte kedi tüyü
2 buçuk yıldır bir kedimiz var ve eşimle onu inanılmaz seviyoruz.2 ay öncesine kadar bebek fikrimiz yoktu ama 2 aydır bebek istiyoruz ve kedimiz bizi çok düşündürüyor. Aslında ona çok iyi bakıyoruz aşıları ve bakımına çok özen gösteriyoruz. Ondan ayrılmayı kesinlikle düşünemiyorum ama evde kedisi olupta aynı zamanda bebeği olanlar yada hamile olanlar varsa deneyimlerini paylaşsınlar lütfen.Kafam çok karışık

Merhabalar evde kedi beslerken hamile olmanız sakıncalı değil yani aşıları tamsa hiç sorun yok.Ama bebek doğduktan sonra özellikle ilk aylar mikroplara çok açık bir bünyesi olacağından ya kedinizi bebeğinizden ayrı bir odada tutacaksınız ya da evinizin temizliğine eskisinden daha önem vereceksiniz.Asla kedinizle bebeğinizi başbaşa bırakmayın.Bebekler malum tuttukları herşeyi yemek istiyor bir de kediniz cana yakınsa ikisini birbirine girmiş bir şekilde bulabilirsiniz :)

Bi de kız sorunu var tabi bebeğin boğazına kedi tüyü asla kaçmamalı bu yüzden kedinizin tüy dökme sorunu varsa bu sorunu çözmeye çalışın derimSaygılar...

Ben kızımı kedimle birlikte büyüttüm :) tabii ki biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Yukarıda bir arkadaş daha belirtmiş zaten. İkisini aynı odada tutmamanız gerek. Ama bir çocuğun bir evcil hayvanla büyümesi kadar güzel bi şey yok emin olun :))

Geri